Wpis z mikrobloga

@mamajasia12: Tak, tak, nikt go nie promuje, a jak wyjdzie jakiś film Marvela (a jak gówniany jak Eternals to już w ogóle) to pod tagiem zawsze zesrańsko, bo powiedział coś głupiego. Prawda jest taka, że gość specjalnie #!$%@? jakieś głupoty, a wy się nakręcacie to gość #!$%@? jeszcze więcej. Z tego co piszecie #!$%@? faceta z jakiejś grupy/podcastu i pewnie zacząłby wymierać jego temat śmiercią naturalną to wy dalej swoje. xD
@szary_obcy: Wszyscy fani narzekają i nie chodzi tu tylko o dziwaczny casting, z losowymi kolorami skóry. Postacie są totalnie pozmieniane - na przykład mądra, potężna, dostojna Galadriela została przerobiona na jakąś wojowniczkę z mieczem na plecach, katapultujacą się na klindze. Wprowadzeni są jacyś hobbici menele, a wtedy nie powinni nawet istnieć. Elfy też wyglądają mocno inaczej niż powinny, nie wiadomo w imię czego. Jest mnóstwo takich nieścisłości, zmian i niedoróbek w
@mamajasia12: Nie znasz się na ksiażkach, nie znasz się na filmach do tego dajesz się wkrecać w alt-rightwoe rasistowskie teorie spiskowe. Ja nawet będę bawił się lepiej oglądając pełną wersją, wiedząc że prawactwa nie ma na widownii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szary_obcy Ja tam z prawicą mam tyle wspólnego co z drogami samochodami, czyli nic, ale i tak mnie irytuje takie podejście do ekranizacji. Po prostu dzisiejsi scenarzyści i reżyserzy na siłę chcą przepychać swoją wizję czy interpretacje materiału źródłowego. Co samo w sobie nie jest niczym złym. Zdarzały się w historii przypadki jak Czas Apokalipsy, który był luźno oparty o Jądro Ciemności. Problem polega na tym, że tam był jakiś głębszy pomysł,