Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@?ło właśnie. Poszedłem do kuchni zjeść kabanosa i słyszę jak na klatce ktoś z partyzanta kopie w drzwi i krzyczy „ty #!$%@? #!$%@? otwieraj drzwi”. Piętro niżej mieszka babeczka z dwójka dzieci wiec niewiele myśląc dzwonie po bagiety. Minęła godzina xDDD nadal nikt nie przyjechał. Także można śmiało kogoś #!$%@?ć w jego własnym domu i oddalić się niespiesznie bo tfu policja i tak się nie pofatyguje.
  • 80
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dajne_Muta: Ja ostatnio 2h czekałem. Mieszkam jakiś kilometr od komisariatu i to na dodatek w takim mieście, że dzieje się tu coś od święta xDDDDD Oczywiście panowie nie byli pomocni ani trochę i #!$%@? załatwiłem. Ha tfu na tą obsraną instytucję.
@Dajne_Muta: Moja babcia miała sąsiadów, gdzie non-stop było słychać krzyki dzieci i jak matka na nie się drze. Raz coś tam wspomniała sąsiadowi, że jak go nie ma to jest strasznie głośno u niego, że dzieci itd. Przeprosił i to było tyle, ale po jakimś czasie zapukała do drzwi mojej babci policja i ustalali co się dzieje u sąsiadów. Na drugi dzień #!$%@?ł sąsiad żonę z domu, bo jak wszyscy stwierdzili
@QuickCharge: mądrego to i miło posłuchać - w moich rejonach na aglomerację szacowaną na około milion ludzi (przy ostrożnych szacunkach) jest zazwyczaj około 20 patroli wyjeżdżających do służby. Co istotne - trzeba mieć na uwadze, że to liczba topniejąca w oczach. Można śmiało założyć, że po paru godzinach pracy patroli co najmniej 50 procent załóg jest w trakcie wszelakich czynności, niejednokrotnie trwających parę godzin, więc de facto często gęsto zdarza się,
@Dajne_Muta spoko mi jak kobieta uderzyła na środku parkingu galerii auto i uciekła czekałem 2.5h aż drogówka wyślę kogoś z komendy która znajdowała się 5min od miejsca zdarzenia xd przy zgłoszeniu powiedzieli że do 30min patrol się zjawi dzwonilem do nich 2 razy po zgłoszeniu to... sprawa zgłoszona patrol powinien do 15min być, po 30min dzwonię jeszcze raz i patrol powinien do godziny być xD dobrze że na kamerach wszystko było -_-
@where_is_jessica_hyde

xD

"Także" to jedyna poprawna forma



Także czy tak że? Zacznijmy od także, zapisanego jako jeden wyraz – jest to synonim słów również, też, np.

Ona także dostała piątkę z klasówki (czyli: Ona również dostała piątkę z klasówki);

Tak że zapisane rozdzielnie oznacza z kolei ‘tak więc, zatem’, np.

Jestem chory, tak że nie pójdę dziś do szkoły (czyli: Jestem chory, zatem nie pójdę dziś do szkoły);


https://polszczyzna.pl/takze-czy-tak-ze/

Nieźle masz braki.
@Automaniakpeel: A no niestety, gość ma już tak mózg #!$%@? od wódy, że nawet nie umie powiedzieć jednego zdania bez jakichś problemów. Kiedyś darł mordę na klatce schodowej to wyszedłem do niego i kazałem mu się zamknąć, to zaczął mówić, w połowie zaczął mówić zupełnie co innego, a zupełnie czym innym jeszcze skończył. Więc tutaj wszystko jest możliwe, może kiedyś stwierdzi, że #!$%@? to wszystko i odkręci gaz i nas #!$%@?
Także można śmiało kogoś #!$%@?ć w jego własnym domu i oddalić się niespiesznie bo tfu policja i tak się nie pofatyguje


@where_is_jessica_hyde:

jedyna poprawna forma w tym kontekście deklu. Te linki to sobie mogłeś wcześniej obczaić, zanim poprawiłeś opa, który nie zrobił błędu


Istnieje w ogóle sytuacja w historii, w której nie byłaś błędzie? xD

Skoro wg Ciebie "Również można śmiało kogoś #!$%@?ć (...) i oddalić się niespiesznie bo (...) policja