Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@milvanb: gdy ktoś szuka swojej osobowości, to sobie robi nowy tatuaż, nową fryzurę, zmienia styl ubioru, znajduje nową pasje, wyjeżdża w bieszczady a nie ucina sobie cycki lub ptaka. Świat jest podzielony, bo są ludzie dla których jest to choroba psychiczna i o tym mówią, ludzie którzy to akceptują i wręcz sami "wspierają" takie osoby, oraz ci co mają to wszystko dupie.
I skaryfikacja twarzy albo dragi to słaby przykład na
Elliot Page ma lepszą rzeźbę niż 99% wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dolan: dysforia płciowa to realna rzecz, zastanawia mnie tylko - czy taka zmiana płci rzeczywiście może uszczęśliwić.

Życie w "złym ciele" na pewno jest ciężkie, ale mężczyzna 155 cm z budową jak domek z kart tez nie ma łatwego życia, zwłaszcza jeśli nie jest milionerem jak Eliot
dysforia płciowa to realna rzecz, zastanawia mnie tylko - czy taka zmiana płci rzeczywiście może uszczęśliwić.

Życie w "złym ciele" na pewno jest ciężkie, ale mężczyzna 155 cm z budową jak domek z kart tez nie ma łatwego życia, zwłaszcza jeśli nie jest milionerem jak Eliot


@Jaca656565: W ogóle nie wiem czy ludzie z dysforia płciowa mogą być w 100% zadowoleni z siebie. Bo nawet jak ktoś się przerobi to nadal