Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dolan: Bo leci na teściu! xD


@plackojad: i nie ma "normalnej" pracy + ma pieniądze. Ludzie podniecają się tym jak wyglądają aktorzy, czy tam inni celebryci i nie ogarniają, że WYGLĄD TO JEST ICH PRACA. Oni nie chodzą na 8, czy 12 godzin do jakiejś pracy. Pracują, ale inaczej. Dbanie o siebie to jest element ich zawodu + jak ktoś coś tam już pograł to go stać na osobistego kucharza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dolan: jak mi szkoda tej dziewczyny, że ktoś jej w odpowiednim momencie nie pomógł. Prędzej czy później skończy się to pewnie samoczynnym wylogowaniem z tego świata.
  • Odpowiedz
Ostatni sezon Umbrella Academy to była porażka, cały czas fabuła kręciła się wokół jej/jego postaci, że zmieniła/zmienił płeć. Tak to na siłę wprowadzili, że reszta fabuły sezonu to gniot.
  • Odpowiedz
@BadSebastian: czemu biedna? czy ktoś ją zmusił do tego? może nie dla każdego urodziwość się liczy -> zadbany chłop, może nie jak tom hardy, ale jeśli teraz jest szczęśliwszy / szczęśliwsza, to co w tym biednego? Gdyby się zrobił tucznik 150kg, to wtedy można mówić biedna, ale tu po prostu ktoś się zrobił nieatrakcyjnym chłopem, będąc wcześniej atrakcyjną babą. I jeśli to odpowiada, to spoko.
Poza tym -> i tak jako
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Rozumiem, co masz do przekazania i nie w pełni, ale choć w dużej części się mogę zgodzić, ale typ sam się na to zdecydował, niektórzy decydują się na skaryfikację twarzy, inni na ciągotki do dragów i niszczenie sobie życia, jeszcze inni wybierają boziulka. I dopóki NIKT nikomu nie narzuca, jak ma żyć, według jakiegoś widzimisię mojego, to nie mam z tym problemu. Jessica Alba też może się zrobić chłopem i
  • Odpowiedz