Wpis z mikrobloga

Istnieja jakies aktywne Discordy o tematyce #patostreamy ? Moga byc tez mniej aktywne. Aktorzy typowo:

#danielmagical #rafatus #proboszcz #ksiadztv #bonzo #kononowicz #papasmerfik

Nie musze sa byc ogolno tematyczne mozecie wklejac nawet z pojedynczego Uniwersum.
Trudno cos znalezc w wyszukiwarce Wykopu, jak sie cos znajdzie to link do zaproszenia juz nieaktywny

Moze niech ta nikt niktu posluzy jako baza jak ktos w przyszlosci bedzie szukal dobrego serwera DC.
Pobierz
źródło: comment_1660516992vzekl3537JNBiFnxw4aVjC.jpg
  • 14
@PZt37: hahaha chodziło mi o to, że nie jest to takie pato z #!$%@?, alkoholem pitym na litry, meliną itp. Tylko oderwana od rzeczywistości babka z borderem, osobowością narcystyczną (czyli bardzo niskie poczucie wartości) i wielką naiwnością jeśli chodzi o ludzi. + kocha PiS i Kaczyńskiego. Ona jednocześnie kocha córkę i jednocześnie jest ona dla niej przeszkodą w swobodnym życiu, chciałaby się jej pozbyć (takie borderowe „nienawidzę cię - nie opuszczaj
@8na10: major nie ma zaburzenia osobowości typu borderline, a Elka tak. To jest jedno z najgorszych możliwych zaburzeń, bo niekontrolowane potrafi rozpieprzyć Ci całe życie + życie wszystkich z Twojego otoczenia.

„Do cech charakterystycznych osobowości z pogranicza należy:
labilność uczuciowa, polegająca na szybko zmieniających się, skrajnych nastrojach,
wrażliwość na ocenę innych – chorych łatwo urazić, a niewinne uwagi mogą uznawać za straszne obelgi,
bardzo silne odczuwanie emocji – złości, gniewu, wściekłości,
@PZt37: no jest te pare porterów zazwyczaj, ale jest to nocą i to jej dziecko to już nastolatka, więc imho nie ma nic złego w tym, że sobie stary browara wypije. Piszę „stary” a nie „stara” żeby porównać jak to brzmi, bo stary pić może i jest to bardziej społecznie akceptowalne niż gdy matka pije alkohol (głównie piwo, głównie w nocy). Ten Mareczek to patus jeszcze większy niż ona, bo on
@NocKruka: Obecnie chodzenie na terapię jest w modzie, nie mogę już słuchać wynurzeń osób, którym w jaskrawy sposób terapeuci mówią to, co ci chcieliby usłyszeć, bezrefleksyjnie przyjmując także wersję wydarzeń tychże. Znam już związki rozbite dzięki dobrym radom terapeuty, pourywane znajomości i - żeby było śmieszniej - często zrywany jest kontakt z osobami, które osobie poddanej terapii chciały najbardziej pomóc (truje dupę? wywiera presję? zastanów się, czy to jest dla ciebie
@8na10: Cześć jestem przykładem i mogę śmiało powiedzieć ale ty #!$%@?. Nie sama wewnętrzna motywacja nie pomoże, nie same leki nie pomogą, nie sama terapia nie pomoże. Moment kiedy rozumiesz, że coś jest nie tak i chcesz coś z tym zrobić to pierwszy krok, leki cię w tym wspierają i balansują niektóre rzeczy w twoim ciele, terapia tez jest narzędziem potrafisz odnaleźć przyczynę swojego problemu, poznasz metody i ćwiczenia jak sobie