Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Ja bym na twoim miejscu spróbowała stracić dziewictwo (chociaż tylko by zobaczyć jak to jest). Najlepiej jak to będzie z kimś, przy kim czujesz się bezpiecznie. Te bajki, że trzeba zrobić to z kimś, kogo się kocha itd. odrzuć. No i na pewno nie sprzedawaj xD Co za głupi pomysł w ogóle xD

A co do dziewictwa u kobiet - śmiałek się zawsze trafi, trochę moll źle pisze. U kobiet
25 min. temu


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: ja wiem, że jest szansa na to. To ja bym się trzymała z dala od tindera i tym podobnych na twoim miejscu. Wychodź do ludzi, na jakieś randki w ciemno czy jak to się nazywa itd. Wiele mężczyzn nie jest ruchaczami.

W tym momencie musisz podjąć decyzję - czy chcesz zaryzykować czy nie. Tutaj też nie piszę, że masz to zrobić po pierwszej randce, ale po jakimś
@moll: No właśnie chodzi o to, że śmiałków będzie mieć od groma. Ty jej napisałaś w takim tonie jakby żaden nawet nie chciał jej tknąć. A to nie jest prawda, ona pewnie przez całe życie zbyt zachowawczo podchodziła do relacji, a śmiałków miała, tylko nie była ich pewna.
nie potrafię się oswoić z nimi nawet jak nie chodzi o relacje romantyczne


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: ja cię do niczego nie zmuszam, zrobisz jak będziesz chciała. Jednak na twoim miejscu zaczęłabym chodzić na randki (bez kontaktu fizycznego) by się oswoić z towarzystwem mężczyzn (nie wszyscy chcą cię wykorzystać). Potem stopniowo przechodzić dalej. Nie namawiam też do seksu bez związku, jednak większość będzie dążyć do związku. Takie mamy realia społeczne, że ludzie się parują
@Nowelizacja: i mimo odbijania piłeczki ona też w to brnęła. Jesteśmy siebie warte

Chociaż uważam, że więcej w tym ambarasie kompleksów niż faktycznych niedostatków