Wpis z mikrobloga

mimo odbijania piłeczki ona też w to brnęła. Jesteśmy siebie warte

Chociaż uważam, że więcej w tym ambarasie kompleksów niż faktycznych niedostatków


@moll: tylko że ty uderzyłaś (możliwe że nieświadomie) w jej kompleksy, więc zareagowała agresywnie. A ty się kłóciłaś, żeby tylko odpowiedzieć na atak, jeszcze zaczęłaś ją podjudzać radami typu "sprzedaj dziewictwo". U niej chodziło o coś więcej niż wygranie dyskusji w internecie.
przychodzi ale ja wiem ze taki ktos też chce spotykać się z ładna kobieta


@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: a ty byś nie chciała spotykać się z kimś ładnym? Mimo to pragniesz bliskości i wygląd partnera nie musi być idealny, o ile będzie się sprawdzać pod względem charakteru i cię dobrze traktować? No to jest właśnie na tej zasadzie.

Ale rozumiem cię, ja też się boję wchodzić w związki, to jest zawsze ryzyko zranienia, ale
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: właśnie dlatego proponuję byś zaczęła od oswojenia się z ich obecnością. Masz u sobie jakiś speed dating czy coś w tym rodzaju? Ja bym na twoim miejscu poszła, nawet tylko po to by potrenować rozmowę i zachowanie w ich towarzystwie, nie nastawiaj się na niewiadomo co. Trenuj rozmowę i zachowanie. dopiero później, stopniowo będziesz przechodzić do kontaktu fizycznego.
@Nowelizacja: no ciężko nie uderzyć w kompleks, jak ktoś w wieku 30 lat czuję się stary. Napisałam przecież, że jestem starsza od niej i ja się nie czuję staro. Skoro ona się tak czuje, tak odbiera to co ja piszę, a starałam się pisać w miarę neutralnie, to jest jej problem. Ona doszukuje się ataku tam, gdzie go nie ma i dorabia sobie do tego teorie, co ja o niej myślę.
@moll: wiesz, pewnie jej weszło do głowy to, co się tutaj wypisuje. Tutaj pełno 40latków, którzy piszą, że kobieta po 30 jest już stara. Sami twierdzą, że wyrywają multum 20latek, a jak jest w rzeczywistości, to obie wiemy. Te młodsze się zazwyczaj śmieją z takich mężczyzn za ich plecami lub są przestrszone/obrzydzone jak tacy do nich zarywają. Wykop to w ogóle straszne toksyczne miejsce.
@Nowelizacja: dlatego nadmiar social mediów jest szkodliwy jako taki. I warto blokować toksyczne tagi, bo można się od tych kocopołów psychicznie wykończyć, jeśli ktoś nie ma do tego dystansu albo sam jeszcze nakręca takie tendencyjne dyskusje
@Nowelizacja: ja na insta obserwuje tylko kulinaria i rękodzieło xD

Za to tutaj poblokowałam część tagów dla własnego zdrowia psychicznego i jest dobrze. Tutaj jest jednak łatwiej o interakcje z ludźmi i mi to akurat pasuje. Czasami da się fajnie podyskutować na różne tematy