Wpis z mikrobloga

Lol, rodzice na mnie wsiedli bo powiedziałem że jak kogoś nie stać na dziecko to nie powinien go sobie robić. Oczywiście argumenty że najważniejsza jest miłość, można żyć skromnie i że ja też byłem tak wychowywany przecież. No i dlatego właśnie tak uważam, mimo że nie uważam że miałem w życiu jakoś najgorzej bo akurat moi rodzice serio się starali i szanuję ich za to, to jednak bardzo dużo rzeczy przez które byłem gnębiony wynikało właśnie z tego. Nawet w wakacje jak wszystkie dzieci się chwaliły że gdzieś były, chociażby u babci to ja nie mogłem nic takiego powiedzieć bo mieszkałem cały czas z babcią w dobudówce do stodoły. Teraz dzieci są pewnie jeszcze gorsze i jak miałbym sobie wyobrazić że moje dziecko musiałoby chodzić w jakichś starych albo używanych ciuchach do szkoły to pewnie miałoby piekło. Już nie chodzi nawet o marki, bo przywiązanie do marki jest głupie ale o sam fakt jak by któryś z rówieśników to zauważył. Takich przykładów można by wymieniać pewnie teraz setki, ale oczywiście nikt tego nie zrozumie bo dla nich byłem poprostu cichym i spokojnym chłopcem, a z czego to wynikało nikogo nie obchodzi.
#przegryw #feels #samotnosc #antynatalizm #dzieci ##!$%@?
Pobierz 423frewq4f23 - Lol, rodzice na mnie wsiedli bo powiedziałem że jak kogoś nie stać na ...
źródło: comment_1660503083ZUobIIvvSGjl2to7xKDZz5.jpg
  • 22
Mam wspanialego faceta wychowanego w pokoju z dwójka rodzenstwa, s


@Maracufa: Ale ja nie mówię o pokoju z rodzeństwem, tylko o jednym pokoju z rodzeństwem i rodzicami, w którym cały czas ktoś jest i do 18 roku życia nie masz prawie przestrzeni osobistej dla siebie xd @marcinpodlas8: