Wpis z mikrobloga

Często gdy ktoś opisuje swoje problemy i to co w życiu mu nie pasuje słyszy odpowiedź
,,po prostu rób swoje i się nie przejmuj"
Czym jest to rób swoje?
Nie zwracanie uwagi na swoje problemy i dalszy #!$%@? na podtrzymywanie tego chorego społecznego układu gdzie jesteśmy po prostu podludźmi jak w powieści ,,Nowy wspaniały świat" ?
Rób swoje i dalej #!$%@? w pocie czoła tylko po to by kupić sobie jedzenie i pokój do spania tylko po to by móc dalej #!$%@?ć i tak po kres swoich dni bo z samej emerytury jeszcze za te parędziesiąt lat to gówno a nie przeżyjesz, prędzej dadzą ci w nagrodę za niewolniczą służbę zniżkę na eutanazol.

Przecież nami podludźmi nikt się nie przejmuje
znajomi pamiętają o nas tylko gdy czegoś chcą
kobiety w najlepszym wypadku nas ignorują
Rodzina od urodzenia ma cię gdzieś
Dla urzędników, lekarzy, policji itp jesteś po prostu śmieciem którego trzeba spławić
Państwo w nagrodę za #!$%@? na emerytury starych bab i 500 + i na zapłacenie alimentów madkom nałoży pewnie jeszcze na nas bykowe jak sytuacja się pogorszy

I czym jest to ,,rób swoje " ?
nieustannym #!$%@? i przytakiwaniem, że jesteś uprzywilejowaną jednostką

#blackpill #p0lka #polska #piwniczenie #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
Często gdy ktoś opisuje swoje problemy i to co w życiu mu nie pasuje słyszy odpowiedź ,,po prostu rób swoje i się nie przejmuj" Czym jest to rób swoje?


@harold97 To jest pieprzenie trzy po trzy bez zastanowienia żeby wypełnić ciszę i cokolwiek powiedzieć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@harold97: z mojego doświadczenia to często bierze się z takiego schematu myślowego, że "ja też miała/em swoje problemy i mi nikt nie pomógł, więc czemu teraz Ty miałbyś otrzymać pomoc - po prostu rób swoje i nie narzekaj tak, jak ja, która/y straciła/em już nadzieję na poprawę mojej sytuacji. Mi się nie poprawiło to i Ty nie zasługujesz, bo w czym ja jestem gorsza/y. Rób swoje."

Ewentualnie odrobina "Nie umiem Ci
  • Odpowiedz
Jeżeli masz problem i możesz go rozwiązać, rozwiązuj. Jeżeli jest poza zasięgiem Twoich możliwości nie ma problemu.
Poza tym matrix to linie malowane palcem w powietrzu.
Gry z zasadami na które większość się godzi.

Jak już wiesz ze jesteś savage i inni nie dają #!$%@? o Ciebie to może być życiowy przełom ;)

Do What Thou Wilt
  • Odpowiedz