Wpis z mikrobloga

Dzisiaj po 3 tygodniach ogoliłem się i teraz czuje się jak śmieć, gdy tylko spojrzę na swoją morde
w lustro. Morda babyface to najgorsze qurestwo, jakie mi się dostało w zasranym życiu, mimo że mam 29 lat i w korpo studenci mylą mnie ze studentem, choć jestem dawno na etacie i kształcenie mam za sobą. Do tego zawsze muszę pokazywać dowód osobisty jak tylko chce kupić browara, albo mocniejszy alkohol. Jedynie, co mam chyba normalne to dość niski, męski głos jak na piwniczaka.

#przegryw ##!$%@? #feels #tfwnogf #blackpill
  • 7
@Barszcz_Sosnowskiego: 28 lat babyface wczoraj w Lidlu rocznik 2000 pytał mnie o dowód i mówił, że nie wierzy xD 170cm

Jedna kobieta od 6 lat, wcześniej kilka dłuższych związków. Zarabiam normalnie, lekko powyżej średniej krajowej ale nie jak wszyscy tu 15k netto
Nie jestem bogaty z domu

Ale zawsze miałem sporo dynaminy i obracałem się raczej wśród tych szanowanych w szkole
@Barszcz_Sosnowskiego: Miałem podobnie do Ciebie, gdzieś tak do 29 roku życia. Wiem, jakie to okropne uczucie, gdy pytają cię o dowód. Czujesz się wtedy niepoważnie, jak gówniarz, choć jest się dorosłym facetem , a najgorsze jest to, że każdy tak cię traktuje. W niczym to nie pomaga, gdy się wygląda za młodo, a bardzo przeszkadza w znalezieniu pracy.