Wpis z mikrobloga

Dlatego im szybciej to jebnie tym lepiej,


@Frasad: Pelna zgoda. Ale nieosiagalne.

Tylko nie ma partii na którą warto głosowac


@Odra-zaraza: I dlatego glosowac nie pojdziesz. I dlatego pis znow bedzie mialo wiekszosc parlamentarna na starcie. Dieki takim jak Ty.

Nie odbieraj tego jako atak personalny. Bardziej skup sie nad przekazem.

Pogooglaj sobie (bo mi sie nie chce kolejny raz tego udowadniac) jak wygldaja wyniki wyborow. Jaka byla frekwencja i
@Frasad: Szczerze się nad tym zastanawiałem jako iż mógłby tu nastąpić klasyczny przykład akceleracjonizmu. Kraj i tak jest już w spirali #!$%@? w otchłań, więc równie dobrze można klaunów wstawić na trzecią kadencję żeby sytuacja się już tak posypała do reszty że już nikt ich nigdy nie wybierze a Kaczyńskiego razem z resztą zarządu partii powiesi ich własny elektorat za jaja.

Z drugiej strony fajnie byłoby mieć państwo w którym można
Na PO nie zagłosuje bo byli i był syf drugi raz na nich nie zagłosuje. na PIS absolutnie wiadomo czemu. A reszta to lewica porażka, konederacja porażka jedynie PSL z obrzydzeniem zostaje


@Odra-zaraza: MIras. gowno mnie interesuje na kogo zaglosujesz a na kogo nie. Najwazniejsze jest ze zaglosujesz.

Jest mnostwo takich ludzi jak Ty - nie mam na kogo zaglosowac to nie ide. I to blad.

Jakby wszyscy oni stwierdzili "ide