Wpis z mikrobloga

@opel-usterka: To niestety proponuję iść po zwykłe białe dla reszty, bo kosztują tyle samo, cukru mają ~3,8, a tu wychodzi 3,75 więc jeden c--j inne opakowanie. Nie mam niestety paragonu żeby sprawdzić opłacalność, ale chyba nie kosztują więcej jak 2,5.

Dla portfela sporym skokiem było przejście z serków brandowanych piątnicy na pilosa, na każdym serku zaoszczędzam jakieś 10 groszy, co rocznie pozwala mi na opłacenie rachunku za prąd jaki spędzam
  • Odpowiedz