Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, czy są tu ludzie pracujący w dziale #sap w EY?
Możecie powiedzieć coś o obłożeniu/warunkach pracy? Jak wyglądają pensje na seniorskich pozycjach dla deweloperów? Jak wyglada program z robieniem MBA?

#ey #sap #abap #programowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f77964433def0ca81c6139
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 2
karmakoma: Nie jestem deweloperem ale mogę coś powiedzieć o pracy z poziomu konsultanta technicznego. Generalnie to dostajesz projekt, którym steruje prawdziwy EY a nie GDS. O urlopy często musisz się prosić hindusa PMa. Nie masz za dużo do powiedzenia w kwestii wyboru rozwiązań tylko tluczesz to co każą. Benefity są wręcz żałosne (standard: ubezpieczenie + opieka zdrowotna i zawrotne 30 parę złotych miesięcznie na My Benefit).

Musisz uzupełniać swoje portfolio na
ZbożowyDrań: Nie wiem jak jest w dziale SAPowym. W moim jest spoko (też deweloperski ale nie SAP). Urlopy owszem uzgadniam z projektem ale nigdy nie bylo z tym problemów. Ogólnie nie narzekam, ludzie są ok i większych problemów brak. To MBA jest online i przez Hult University więc średni benefit, nie znam nikogo kto by to zrobił bo dużo czasu by to zabrało. Z tym że, co projekt to inny klient