Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 57
676 603 + 150 + 104 + 42 + 108 + 101 = 677 108

Kolejne marzenie rowerowe spełnione. Jak byłem tu pierwszy raz to słyszałem że to bardzo rowerowa wyspa, i teraz udało mi się to potwierdzić. Widokowe, urozmaicone trasy, mnóstwo spotkanych rowerzystów po drodze, niesamowita kultura, jaką wykazują się kierowcy w stosunku do rowerzystów... Mimo upału, wypożyczenie tu roweru to była świetna decyzja! W skrócie:

- 5 dni
- 500 km
- 5000 m przewyższeń

Majorkę na rower polecam


#rowerowyrownik #rower #majorka #wakacje

Skrypt | Statystyki
mirekxc - 676 603 + 150 + 104 + 42 + 108 + 101 = 677 108

Kolejne marzenie rowerowe s...

źródło: comment_1660372805NIoO98dUQ6lGlsyOkzJKDh.jpg

Pobierz
  • 18
via Android
  • 4
@MrShatan https://www.huerzeler.com/en/inspiration/uebersicht-und-info-raeder/mietpreise Jeździłem na karbonie z Di2, teraz mają niski sezon więc 160 EUR z ubezpieczeniem za 5 dni. Ubezpieczenie się przydalo bo zaliczyłem na jednym zakręcie glebę i trochę klamkę i kierownicę przeszlifowalem, rower oddany bez problemu. Dodatkowo wypozyczalem dzień przed wieczorem a oddawałem dzień po rano...
mirekxc - @MrShatan https://www.huerzeler.com/en/inspiration/uebersicht-und-info-raed...

źródło: comment_1660375551IPeP7qV9FDEmeBvc8LFeqc.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
@inyourface Oczywiście! Ale to jak będzie tu chłodniej Formentor i Sa Calobra odstraszyły mnie przewyższeniami, jazda czasem w ponad 40 stopniach potrafi wykończyć... i te ich sjesty, gdy były problemy z uzupełnieniem wody. Jak na wycinek wakacji to jestem z siebie dumny że udało mi się tyle przejechać:)
via Android
  • 0
@MateyJDM pedały w cenie, wiele rodzajów zapięcia do wyboru, w cenie też jedna dętka i łyżki, uchwyt na garmina mialem swój (w cenie dają jakiś licznik)
via Android
  • 0
@MateyJDM ja do tej mojej wypożyczalni napisałem przed wyjazdem z zapytaniem jak się mam przygotować, jak Ci się uda pojeździć na Kosie to chętnie poczytam relację
via Android
  • 0
@tomeks85 przymierzam (a właściwie przymierzałem) się do zakupu szosy i chciałem sobie pojeździć na karbonie i di2. Di2 mnie nie urzekło i doszedłem do wniosku ze nie warto dopłacać. Ale odwiedziłem też na Majorce 2 wypożyczalnie Canyona i teraz już jestem przekonany że mój Grizl jest za mały i będę go wymieniał na większy model. Co do 50 eur za przewóz to to jest sama opłata na lotnisku? Potrzebowałbym też opakowanie na
via Android
  • 0
@tomeks85 teraz jestem na wakacjach z Tui, miałem pytać jak to wygląda z ich strony, ale z uwagi na powyższe olałem. Poza sezonem pewnie będę kombinował we własnym zakresie, wtedy pewnie wezmę swój rower