Wpis z mikrobloga

Kurde nie wiem jak to odebrać. Wróciłem z popijawy u szwagra. Przyjechała do nich koleżanka ze studiów mojej siostry ze swoim chłopakiem. Z nią kiedyś miałem jakiś epizod i nie wiem czy on wie. Do rzeczy. Pijemy sobie, fajnie nam się gada, dziewczyny poszły spać, złapalismy vibe, ogólnie udany wieczorek. Ja mieszkam z rodzicami ( 28 lat here) i nie wiem czy typ chciał mi dosrać czy co. Ugadaliśmy się że jutro lecimy nad jezioro, zaczynam się żegnać i mówie żeby mnie budzili aż nie wstane. A fagas koleżanki mojej siostry czy ma #!$%@?ć w drzwi aż nie otworzy im skacowany ojciec czy matka która wróciła z nocki. Domyslam się ze było gadane, fajne wieczór ale #!$%@?ł mnie tym tekstem. Może za dużo analizuje i się przejmuje. Nie wiem
  • 13
@Tylko_Seweryn: #!$%@? sie zachowal troche ale zalezy od vibu jaki byl w rozmowie, jesli sie troche dosrywaliscie czasami w meskim gronie to moze po prostu przesadzil. Jesli nie, a to bardziej prawdopdobne, to tym #!$%@?
@RoHunter: nie dosrywalismy sobie. Kurde, bawiłem się zajebiscie. Rzucił mi tym na odchodne przy wyjściu i teraz siedze i rozkminiam czy chciał mi #!$%@?ć, tym bardziej że takie szczegóły jak to że moja mama jest na nocce musiał się dowiedzieć od mojego szwagra i siostry. Mam z nimi lecieć jutro rano nad jezioro, ale chyba spasuje.
@Vegasik69: ale stary, ja z nim miałem zajebistą gadke. Łapalismy wspólny temat, smialismy się, pilismy, no dobry kompan do biasiady. A na odchodne mi #!$%@?ł poczucie wartości. Tym bardziej ze mam kompleks ze miaszkam z rodzicami w tym wieku
@RoHunter: nad jeziorko mamy leciec ja, moja siorka , typ co mi #!$%@?ł i jego dziewczyna. Dam sobie siana. Tym bardziej że moi znajomi wpadają do mnie na before, bo siorka robii jutro urodziny zaraz po jeziorze. Poczułem się jak gówno nagle i miałem iść spać żeby się wyspać, a teraz siedze i rozkminiam czy moje życie jest tak faktycznie #!$%@? :/
@Tylko_Seweryn: tamten byczek czuje zagrożenie w osobie Twojego naganiacza dlatego będzie chciał dyskredytować inne atrybuty Twojej osoby. Nie ma za co idę ogarniać inne problemy wykopków. ( ͡ ͜ʖ ͡)