Wpis z mikrobloga

Pograłem kilka godzin w Cult of The Lamb i muszę powiedzieć, że jestem zachwycony. Zarządzanie kultem jest wykonane genialnie. Musimy dbać o wiarę naszych członków, zdrowie, głód oraz higienę otoczenia. Wierni mają różne cechy charakteru, które wpływają,  chociażby na szybkość w stawianiu budowli. Rozwój wioski jest satysfakcjonujący i poszerza nasze możliwości w głoszeniu słowa baraniego( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem, zarządzanie bractwem to najciekawsza część gry. Elementy typowo rogalikowe wypadają nieco słabiej. Walka jest lekko chaotyczna, ale potrafi sprawić frajdę. Mamy do wyboru różne bronie, ulepszenia, jednak pograłem za mało, żeby powiedzieć coś więcej. Poziom trudności został podzielony na: Łatwy, Średni, Trudny, Bardzo Trudny. Grając na średnim nie miałem jakichś większych problemów z pokonaniem przeciwników. Cukierkowa grafika idealnie kontrastuje z mrocznym klimatem całości. Dużo do odkrycia jeszcze przede mną, więc traktujcie to jako pierwsze wrażenia. Miejcie na uwadze, że celowo nie umieściłem tutaj wszystkich poznanych mechanizmów, aby nie psuć zabawy innym.
#ps5
  • 2
@JNaGGyBaNg: IMO średni jest zbyt łatwy, już na początku wystarcza maszowanie ataku, a po kilku ulepszeniach jest jeszcze łatwiej. Polecam od razu zacząć na trudnym. Gra bardzo spoko, szczególnie wszystkie możliwości w kulcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)