Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 145
675 181 + 35 = 675 216

Dawno nie jeździłem w mgle i deszcze, bo w tym roku za dobra pogoda, więc korzystając z jednodniowego załamania pogody w zeszłym tygodniu spontanicznie wjechałem na 2700 m.
Klimat niesamowity, cały czas pustki i super jazda najpierw w chmurze, a potem między chmurami. Polecam takie warunki na mtb, zupełnie inaczej się jeździ niż zwykle.

#rowerowyrownik #szwajcaria #mtb #gory

Skrypt | Statystyki
manedhel - 675 181 + 35 = 675 216

Dawno nie jeździłem w mgle i deszcze, bo w tym r...

źródło: comment_1660314957iqjrgySwAzcudRmNx2EwJo.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
Ile przewyższenia zrobiłeś, miałeś jakiś wgląd w % nachylenia? Takie wysokości to dla mnie abstrakcja, choć chciałbym zaparkować mój rower na takiej wysokości :)
  • Odpowiedz
@Poludnik20: ¯\_(ツ)_/¯ nie boję się i nie wnikam. Dobrze mi się jeździ i ciągle mnie w góry. Mam silną wewnętrzna motywację.
To nie są najgorsze warunki w jakich jeździłem.
  • Odpowiedz
@Poludnik20: Odpowiem za siebie, bo też jeżdżę, w górach jest spokój, widoki, dzika zwierzyna i stosunkowo mało ludzi. jest cisza, jest natura, jest wyzwanie, dla mnie to wszystko czego mi trzeba. :)
  • Odpowiedz
@Poludnik20: ale jak kolega @Nile pisze, w górach jest spokój, cisza i jesteś cały dzień sam w naturze ze swoimi myslami. Dodatkowo osiągasz jakiś założony przez siebie cel (górę czy przełęcz) i masz przed sobą dający frajdę zjazd. Czego tu nie lubić?
To jest jak chodzenie po górach, tyle ze z rowerem - sa ludzie, ktorzy nie rozumieją dlaczego się chodzi, a tym którzy rozumieją nie trzeba tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@t0rmentor: Paradoksalnie duzo trudniej jak trawa mokra i jest w ciul stromo - ni cholery sie zatrzymac czasem..

@manedhel: Fakt, w tym roku jest mega mega sucho.. Cale szczescie dzis u mnie pada i patrze na srode/czwartek to sie bardzo ciesze ze walnie po 40-50mm w Ticino i w koncu podleje tamten rejon porzadnie, ze zagrozenie pozarowe choc troche spadnie.. Bo jest juz masakra.
  • Odpowiedz