Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 145
675 181 + 35 = 675 216

Dawno nie jeździłem w mgle i deszcze, bo w tym roku za dobra pogoda, więc korzystając z jednodniowego załamania pogody w zeszłym tygodniu spontanicznie wjechałem na 2700 m.
Klimat niesamowity, cały czas pustki i super jazda najpierw w chmurze, a potem między chmurami. Polecam takie warunki na mtb, zupełnie inaczej się jeździ niż zwykle.

#rowerowyrownik #szwajcaria #mtb #gory

Skrypt | Statystyki
manedhel - 675 181 + 35 = 675 216

Dawno nie jeździłem w mgle i deszcze, bo w tym r...

źródło: comment_1660314957iqjrgySwAzcudRmNx2EwJo.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Rafalek-Pedalek: tak samo jak jeżdżenie samemu po wysokich górach na mtb ¯\_(ツ)_/¯ Ja uważam że tak (tj, że ryzyko to zaakceptowania, nie że nie ma ryzyka), wiele osób uważa że nie. Są niebezpieczniejsze sporty górski na pewno.
  • Odpowiedz
@manedhel: Starczy mi pare razy zabawy na trawie mokrej od porannej rosy.. Wiec zdecydowanie nie dla MTB w taka pogode ;) Inny rejon albo po prostu luzniejszy dzien na ogarniecie chaty
  • Odpowiedz
@krzyzakp: no ja akurat od zawsze lubię jeździć w deszczu po górach i staram się raz w roku tak sobie pojeżdzić. W tym roku były wyjątkowo niesprzyjające warunki ku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym inny region to jakaś abstrakcja dla mnie
  • Odpowiedz
@manedhel: jpd powinni banować za takie wpisy. Patrzę na foto i myślę sobie, ale super miejscówka ciekawe gdzie w Polsce można tak pojeździć. Wiadomo nie dla Polaków trasy MTB to dla Szwajcarów jest
  • Odpowiedz
Kilka razy się zdarzyło. Albo czekam aż minie z jakims schronieniu, albo zawracam i zjezdzam od razu.
Ale umówmy się, że ciężko dać się zaskoczyć burzy w górach mając rower, nie pojawia się nagle z niczego.
  • Odpowiedz