Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy tylko ja cieszyłbym się gdyby wprowadzili Euro w Polsce? Koniec ze słabą złotówką, bylibyśmy bardziej zintegrowani z Europą, używalibyśmy pieniądza znaczącego coś na świecie, nie musielibyśmy tak dużo przewalutowywać, łatwiejsze opłaty np. na stronie internetowej i co najważniejsze: waluta nie zarządzana przez rząd.

#waluty #euro #europa #gielda #gospodarka #polska

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f617e0b0e15ca2c9e96e74
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy tylko ja cieszyłbym się gdyby w...

źródło: comment_166030158088dIY8MidhK50V1LOgx7dE.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: co to znaczy "łatwiejsze opłaty na stronie internetowej"? Co teraz jest takiego, że przy przejściu na Euro będzie łatwiejsze?
@crn252: minusem Euro jest to, że mając złotówkę mamy dodatkowe narzędzie do walki z inflacją. Nasza gospodarka nie jest tak silna jak Niemiec, a słabsze gospodarki(Czechy, kraje bałtyckie) mocno oberwały inflacją, ciągle mają niskie stopy procentowe
  • Odpowiedz
@anttrza: no jak wychodzi xD? Chodzi ci o inflacje? To lepiej dzbanie spojrz na powody tej inflacji. Pozniej spojrz i porownaj ich inflacje bazowe z nasza inflacja bazowa. A jak juz to zrobisz to wroc i przepros ze bycie glupkiem.
  • Odpowiedz
@anttrza: no jak piszesz takie oczywiste bzdury, to jak mam zareagowac? W Polsce masz taka sama inflacje bazowa jak w krajach ktore wymieniles. Tylko zgadnij co. Tam stopy wynosza 0,5%, a u nas 6,5%. To gdzie jest lepsza sytuacja?

Tu nie trzeba konczyc uniwersytetu ekonomicznego, to sa podstawy podstaw.
  • Odpowiedz
To gdzie jest lepsza sytuacja?


@WiktorekS: a gdzie pisalem ze jest lepsza sytuacja?

Tu nie trzeba konczyc uniwersytetu ekonomicznego, to sa podstawy podstaw.


@WiktorekS: no to polecam sie zapoznac. Nie musisz od razu isc na uniwersytet zeby moc jakos merytorycznie dyskutowac.
  • Odpowiedz