Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy iść na #wesele samemu? Żeni się mój dobry kolega. Niby nie wypada nie przyjść, ale z drugiej strony czeka mnie samotne siedzenie przy stole i patrzenie ze smutkiem na tańczące pary. Jeszcze do tego będzie moja była ze swoim nowym gachem (z którym mnie zdradziła). Na samą myśl mnie telepie.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f59e47c3324c242c416a37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy iść na #wesele samemu? Żeni się...

źródło: comment_1660299257yNfOomisMS6Vux8QpoBPe8.jpg

Pobierz
  • 12
@HFL-przed-30: @the_morningstar: @PawelW124: ja #!$%@? co wy typowi radzicie? Iść z jakąś randomką na wesele 'bo wypada', rzucić jeszcze za nią do koperty i na palcach skakać żeby się dobrze bawiła cały wieczór? A jak trafisz na jakąś sztywniareto do 22 będzie przy stole siedzieć a potem zażyczy sobie odwozke do domu.

Opie, nie masz pewnego typu partnerki to idź sam. Jeśli to dobry znajomy to pewnie znasz tam
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak byłem młodszy i nie miałem jeszcze żony, to w zależności od tego czy z kimś aktualnie byłem czy nie, to chodziłem albo z dziewczyną, albo sam i nawet przez chwilę nie pomyślałem że w tym drugim przypadku robię coś niewłaściwego czy niezręcznego. Jak chciałem zatańczyć, to prosiłem pierwszą lepszą dziewczynę obecną na weselu o taniec, a jak chciałem całą imprezę przesiedzieć przy stole pijąc wódkę z koleżkami lub obcymi
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem na wesele w rodzinie poszedłbym sam, gdzieś u kolegi gdzie nikogo nie znasz nie poszedłbym już sam. Możesz spróbować spotted partner na wesele poszukiwany, ale kurde ja dwa razy tam szukałem i mini kilkudziesięciu lajków nie znalazłem ale może to nie lepiej się uda, powodzenia