Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bolek_bagno: Na papierze Slavia mocno się osłabiła w porównaniu z meczem z Legią w zeszłym roku. Sima odszedł do Brighton, Bah do Benfici , Zima do Torino a Kuchta do Sparty. Sparty która wygrała w tym sezonie ligę czeską. Ja mam wrażenie że Raków ma większe szanse niż w zeszłym roku do tego ma lepszą kadrę niż wtedy. Gdyby tylko mieli dobrą 9.
@Matpiotr: Nie No #!$%@? proszę Cię xD tym samym systemem grają od kwietnia 2016. W tym czasie 2 awanse, 2 Puchary Polski, 2 Superpuchary i 2 vicemistrzostwa. Do tego w Europie wstydu nie przynoszą, więc takie gadanie, że to system jest problemem to odwracanie kota ogonem. Każdy wie jak Rakow bedzie grał, a od ponad 6 lat jakoś radzi sobie całkiem nieźle. Papszun teraz próbował coś zmienić, na przykład grać tylko
@Matpiotr: póki co przeszli takie zespoły jak Suduva, Rubin, Astana i Trnava, a potrafili także wygrać pierwszy mecz z Gent. Jeżeli to nie są drużyny choćby zbliżone lub potencjalnie nawet lepsze niż Rakow to ja nie mam pytan. Paru tych przeciwników już w Europie było, a jedyny mecz jaki Raków przegrał to ten, w którym miał po prostu gorszych jakościowo zawodników, a nawet wtedy pierwszy mecz był zwycięski wiec system działał