Wpis z mikrobloga

Kojarzycie tych szeryfów co blokują lewy pas "bo on jedzie z maksyalna dozwoloną prędkością i wyprzedza" mając 500 metrów do wyprzedzanego auta? Wiecie jak w pełni legalnie ztriggerować takiego dzbana i spowodować, że gaz naciśnie mocniej? Wystarczy udać, że wyprzedza go się prawym pasem, zobaczycie co potrafi ich passerati b5 i jaką czarna chmurę zostawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #heheszki #polskiedrogi #prawojazdy #bmw #mercedes
  • 23
  • Odpowiedz
@trololo55: Moje 300 koni wystarcza zeby ominąć ich na tyle szybko zeby nie zdążyli zakwiczeć. Z reguły takich miernot jest bardzo mało, wiec to nie jest problem
  • Odpowiedz
@trololo55 ktoś popełnia wykroczenie więc popełnię gorsze wykroczenie w nadziei, że on zrobi to samo, bez brania pod uwagę możliwości stworzenia zagrożenia. Jakie to polskie xD
  • Odpowiedz
@trololo55: przed chwilą takie coś, jedzie lewym pasem poniżej dopuszczalnej, prawa strona wolna się zrobiła, a ten dalej jedzie w najlepsze dałem mu parę sekund nic. no to wyprzedzam z prawej, dość blisko niego bo oczywiście zaczął przyspieszać. Wyprzedziłem go i chce jechać dalej a ten trąbi, to już się zagotowałem i go shamowałem i but dalej bo mi się spieszy, a że wyjechałem z firmy #!$%@? to miałem już ochotę
  • Odpowiedz
@cwlmod: jak wyobrażasz sobie wyprzedzanie albo nawet "udawanie wyprzedzania" kogoś, kto jedzie z maksymalną dozwoloną prędkością? Żeby jego obecność na drodze w ogóle była problemem, to trzeba jechać szybciej. A jak ma być legalnie i bez łamania prawa, to będąc na prawym pasie możesz co najwyżej jechać z tą samą prędkością co on, co ryzykuje jazdą w jego martwym polu. Powodzenia.
  • Odpowiedz
@TinkerCob: Normalnie, jedziesz szybciej od niego i go wyprzedzasz.

Od razu widać po twoim podejściu ze jesteś słabym kierowcą. Przekraczanie predkosci to normalna czynność ignorowania idiotycznego prawa.

Skoro ty zrównujesz jazde +10 z blokowaniem lewego pasa to powodzenia i obyś stracił prawko bo Ewidentnie nie potrafisz ocenić poprawnie ryzyka w życiu
  • Odpowiedz
Przekraczanie predkosci to normalna czynność ignorowania idiotycznego prawa.


@cwlmod: która mimo wszystko jest wykroczeniem i słowa "w pełni legalnie" OP może sobie w tyłek wsadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewidentnie nie potrafisz ocenić poprawnie ryzyka w życiu


Raczej nie mam problemu w odróżnieniu co najwyżej niedogodności w postaci kogoś jadącego lewym pasem od januszerki i popisówek na drodze.
  • Odpowiedz
@TinkerCob: Chodzi tam o to ze nie ma czegos takiego jak jazda z maksymalna dozwolona prędkością na lewym pasie. Prędkościomierz przekłamuje kazdego a nas obowiązuje ruch prawostronny.

Tak wiec w pełni legalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha jak ktos łamie przepisy i jedzie lewym to jest osoba, a jak ktos go wyprzedza prawy to jest to januszerka xD
  • Odpowiedz
Chodzi tam o to ze nie ma czegos takiego jak jazda z maksymalna dozwolona prędkością na lewym pasie


@cwlmod: nie, bo jest jazda z maksymalną dozwoloną prędkością, na obu pasach. Policji mówisz, że prędkościomierz przekłamuje i wszystko jest spoko? ( ͡º ͜ʖ͡º) Z resztą nazwa "maksymalna" sugeruje, że to nie jedyna słuszna. Czasem ktoś może, o zgrozo, jechać wolniej.

Aha jak ktos łamie przepisy i jedzie
  • Odpowiedz
nie, bo jest jazda z maksymalną dozwoloną prędkością, na obu pasach. Policji mówisz, że prędkościomierz przekłamuje i wszystko jest spoko? ( ͡º ͜ʖ͡º) Z resztą nazwa "maksymalna" sugeruje, że to nie jedyna słuszna. Czasem ktoś może, o zgrozo, jechać wolniej.


@TinkerCob: Czyli coś zupełnie innego. Prawo jest takie, że masz jechać prawym pasem jeśli jest on wolny i nie jest to miasto.

Policja dopóki nie zmierzy
  • Odpowiedz
Jak ktoś łamie przepisy i jeździ lewym pasem to zasługuje na mandat, a jak ktoś jest frustrat i dostaje piany na pysku, bo straci przez niego 15 sekund i zaczyna kombinować, jak zrobić mu na złość


@TinkerCob: Kto komu robi na złość? Kto łamie prawo? Kto się popisuje? Samo wyprzedzanie z prawej strony nie jest niedozwolone, nikt nie mówi o robieniu tego w sposób niebezpieczny, jeśli debil jedzie wpatrzony w prędkościomierz,
  • Odpowiedz
A kim ty jesteś skoro twoja idiotyczna logika każe ci oburzać się na zachowanie opisane przez opa zamiast stwierdzić, że gość na lewym jest idiotą łamiącym prawo?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: a gdzieś mówiłem, że nie łamie prawa? Oczywiście jest to dzban, jak takiego spotykam na drodze to zwracam większą uwagę, czy nic nie odwali, kontynuując swoją jazdę bezpiecznie, a nie kombinuję jak zrobić, żeby janusz w
  • Odpowiedz
No ale pewnie powinienem mu zajechać drogę i wyhamować do dwójki, wtedy byłbym dobrym polskim kierowcą z dużym siusiakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TinkerCob: Przecież nikt tego nie traktuje poważnie tylko to sa podś#!$%@? wykopowe () Pewnie op powoli wyprzedzał janusza a ten nagle dał po garach

Nie, przekraczanie prędkości na drodze nie ma wpływu na nikogo innego xD Weź się już nie
  • Odpowiedz
Przecież nikt tego nie traktuje poważnie tylko to sa podś#!$%@? wykopowe () Pewnie op powoli wyprzedzał janusza a ten nagle dał po garach


@cwlmod: patrząc na to, co dzieje się na drogach, to pełne są wykopków przekonanych o swoich zajebistych umiejętnościach, robiących sobie podś#!$%@?.

Oczywiście,że tak, mierny kierowco ( ͡° ͜ʖ ͡°)


4/10
  • Odpowiedz