Wpis z mikrobloga

Muszę stwierdzić że ten Elden Ring to jest jednak majstersztyk. Skończyłem go jakieś 3 tygodnie temu, męczyłem się strasznie z niektórymi bossami, ale w końcu udało się zostać Eldeńskim Władcą. Dużo osób pisało że to najłatwiejsza gra From Software, ale mi zdecydowanie lepiej poszło z Bloodborne i Demon's Souls. Mimo że satysfakcja z gry była niesamowita to obiecałem sobie że to ostatni soulslike w jaki grałem-bo nerwy, bo nie mam czasu żeby robić dłuższe maratony z graniem... i wiecie co? Teraz po 3 tygodniach tylko czekam aż koleżka mi odda Eldenka i od razu jadę New Game+ ( ͡º ͜ʖ͡º)... Po takim arcydziele ciężko mi się było wkręcić w co innego- przeszedłem Stray, Frostpunka i GoW Wstąpienie ale to nie to samo... #ps5 #eldenring
  • 8
@Pogromca_pedryli: z perspektywy czasu uważam, że to rozdmuchany średniak+. Piękny świat i najgorszy set bossów z wszystkich soulsowych gier. Właśnie sobie przypominam DS3 i to jednak jest szczyt koncepcji miecza i magii w wydaniu fromsoftware. ER jest po prostu przeładowany bez sensu, ktoś kto robił katakumby to chyba lekcje u gościa od jaskiń w Skyrim pobierał, bossów nasrane a takich z którymi chcesz walczyć to jest może ze czterech. Zrobiłem 90+%