Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy z moim #rozowypasek jest coś nie tak? Pracowała w januszexie salonie kosmetycznym. Zwolniła się. Na ostatni miesiąc pracy dała l4 (na dwa tygodnie) bo była zajechana psychicznie i fizycznie. Szefowa Grażynka z nią pogadała żeby przyszła mimo to, to się dogadają w kwestii siana... Drugie dwa tygodnie miała urlop wybrać. Dzisiaj poszła się rozliczyć i co? Dostała tysiąc złotych bo szefowa więcej nie miała xd bo była trzeci raz na wczasach. Ale "Ej Anonka chodź na drinka w sobotę a resztę siana dostaniesz w przyszłym tygodniu" xd
Powiedziałem mojej różowej że ja nigdy bym z kimś takim nir poszedł na drinka ani nie utrzymywał relacji. Założę się że max co dostanie w przyszłym tygodniu to kolejny tysiąc i cześć jak czapka. Nie wiem co sądzić o tym. Myślałem o anonimowym donosie do pipu.
Dodam tylko ze to nie są jakieś koleżanki, wcześniej nigdy się nie znały, są po prostu w zbliżonym wieku.
Moja różowa nawet nic jej nie odpowiedziała w kwestii wypłaty, a na drinka stwierdziła że może iść xd

#pracbaza #januszex
  • 11