Wpis z mikrobloga

Mirki jak zostać programistą? Mam 32 lata i zero kompletnie nic nie umiem w tym zakresie + nie znam angielskiego.Od czego zacząć? Czy zacząć od nauki angielskiego przygode, czy w tym wieku nie jest za późno na nauke już? Obecnie mam prace jako robol fizyczny, wykształcenie licencjat z rachunkowości (5 lat robiony w Wyższej Szkole Bankowej)

#programista15k #programowanie #it #programista #it #informatyka #praca #pracbaza
Hyrieus - Mirki jak zostać programistą? Mam 32 lata i zero kompletnie nic nie umiem w...

źródło: comment_1660223426NEEgQLqHrCUeqdc8JbnrAO.jpg

Pobierz
  • 48
@Hyrieus: To ja znam angielski, studia nie skończone i uważam się za zbyt mało inteligentna osobę by ogarnąć prace przy kompie mimo, że robię wszystko przy kompie a ty nie znasz angielskiego, jesteś po studiach i się boisz xD wtf xD
2 kursy z Udemy i programujesz. 10k na start w każdej robocie.


@thority: Co Ty, 25 od razu. seniorzy zarabiaja po 1mln pln rocznie, dlatego ciagle takie ceny mieszkan.
Przecietny programista, zaden tam ninja kupuje srednio dwie kawalerki rocznie. Wiesz jakich sasiadow ma lewandowski w warszawie? Sami programisci. Wiem bo nawet do mnie wpadal kilka razy na sprajta i pytal sie od czego zaczac zabawe bo juz sie troche wypalil w