Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Śniadanie do oceny. Jakieś 500 kcal ukryte w bananach i borówkach amerykańskich, czyli druga próba połączenia postu przerywanego 18/6 z podstawowymi regułami #fitforlife , ale nie odpowiem tu na żadne pytania bo próbuje przyjąć jedynie zasadę fit4life mowiwza o tym w jakiej kolejności i jakie produkty jesc w ciągu dnia, przykładowo owoce rano, warzywa później, potem np orzechy a na koniec, ostatni posiłek mięso, czy inne trudniejsze w trawieniu rzeczy. To tak w giga skrócie

Ciężko to w całości zjeść bo wychodzi 600 gram zarcia to jak się okazało to too wcześniej nie praktykowane przeze mnie połączenie smaków jest świetne.

#jedzzwykopem #dieta #intermittentfasting
clowncore - Śniadanie do oceny. Jakieś 500 kcal ukryte w bananach i borówkach ameryka...

źródło: comment_1660216385h8reVf1KlgoeKcFXwr3Sk0.jpg

Pobierz
  • 6
@cassiopei: Tak. Same samiuśkie owocki. Teraz na obiad wleciała potężna sałatka z zieleniny, buraków, fety, pomidorków, nasion i z vinegretem, dopiero na kolacje wleci P O T Ę Ż N E mięso xD
@cassiopei: ja wybrałem jedzenie między 12:00 a 18:00 bo właściwie było to dla mnie naturalne - z jednej strony nigdy nie jem z rana, mój organizm ma opory w przyjmpowaniu pokarmów przed 10:00, do 12:00 bez problemu wytrzymuję, a po 18:00 i tak od 2 lat nie jem więc o tyle łatwo mi to przyszło ;)