Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Wylosowałem taki zestaw:

1. Idź na dworzec kolejowy z niezbędnymi rzeczami na jeden dzień z lub bez noclegu (zależy od Ciebie) i wsiądź w jeden z najbliższych pociągów w losowe miejsce! Nie planuj tego wcześniej. :)

2. Zrób drapak dla kota.

3. Namaluj letni pejzaż.


Zestaw 2 to nie dla mnie - nie mam kota ani zadanie specjalnie mnie nie podjarało.
Zestaw 3 - też nie do końca czuję klimat.

Wybralem zestaw 1, bo lubię takie spontaniczne wypady, często je robię, ale głównie autem ze swoim różowym.
Jako, że chwilę wcześniej kupiłem tarp oraz hamak, to stwierdziłem, że może będzie to idealna okazja do przetestowania zestawu biwakowego.

Poszedłem na dworzec Łódź Kaliska. Będąc już na hali zacząłem weryfikować, dokąd odjeżdżają najbliższe pociągi.
Opcje byly dwie - Łęczyca lub Skierniewice.

Szybka weryfikacja mapy - w Łęczycy nie widziałem praktycznie żadnych terenów zielonych, gdize mógłbym się rozłożyć ze sprzętem. A w Skierniewicach zalew oraz trochę otwartego lasu tuż nieopodal. Idealnie!

Szybko kupiłem bilet.
Pogoda niestety zaczęła się psuć.
Po wyruszeniu w podróż rozpadało się na dobre. Lało aż do mojego przyjazdu do Skierniewic. Musialem się schować w kawiarni i przeczekać.

No i nie przestało... :D

Postawnowiłem mimo wszystko spacerować w kierunku zalewu. Szedłem z godzinę, zmokłem totalnie i na poprawę pogody się nie zapowiadało.
Zaliczyłem jeszcze pizze i herbatę na rynku i na pociąg powrotny. A sprzętu nie sprawdziłem...

PS: jak ktoś nie był w Skierniewicach to nie polecam. Brzydkie to jak Łódź, tylko skala mniejsza.

Więcej zdjęć w komentarzach.
Pobierz
źródło: comment_1660213279bcOF8AiIKtIjWmJ0OblKvl.jpg
  • 17
1. Idź na dworzec kolejowy z niezbędnymi rzeczami na jeden dzień z lub bez noclegu (zależy od Ciebie) i wsiądź w jeden z najbliższych pociągów w losowe miejsce! Nie planuj tego wcześniej. :)


Który, chory człowiek to wymyślił? Jak tak można???
@faramka: Właśnie - jak szaleć to szaleć. Myśleliśmy o urlopie do ostatniej chwili i wczoraj kupiliśmy loty czarterowe na peloponez, wynajęliśmy autko i zabieramy sprzęt biwakowy do Grecji. Tydzień spania na dziko + kempingach. Taki plan. W sumie spontaniczny, bo wylatujemy pojutrze.
Mogę to podciągnąć pod realizację mirkowyzwania? :D