Wpis z mikrobloga

Jak z tymi wyjazdami do Turcji?
Czy są one opłacalne w każdym przypadku czy tylko w przypadku bardzo dużych ubytków?
W jakim mieście są te kliniki? Rozsiane po kraju, czy większość w Istambule/innym mieście?
Słyszałem, że w cenie zabiegu jest przejazd i nocleg. Czy można z tego zrezygnować?

Proszę o odpowiedź kogoś kto ma taki wyjazd za sobą

I takie ogóle pytanie, czy o te przeszczepione włosy trzeba jakoś szczególnie dbać i stosować jakieś środki do końca życia, czy raczej jak się już przyjmą to zostają na zawsze?

#wlosy #pytanie #lysienie #zakola
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
Przeszczepione włosy wciąż są narażone na wypadanie, ale większym problemem jest to, że łysienie nie stopuje tylko będzie występować dalej i bez zapobiegania temu po jakimś czasie od przeszczepu, np na samych zakolach, będziesz mieć łyse placki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Utero: jak zapytam gdzie się bardziej opłaca to w Polsce mi powiedzą, że w Polsce a w Turcji, że w Turcji

Osoba która miała już przeszczep za pewne wcześniej się orientowała jak wygląda rynek i gdzie do jakiego miasta jedzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paqqno: Dzięki za odpowiedź. Czyli do końca życia człowiek jest skazany na używanie jakiegoś gówna które powoduje że włosy wyglądają jak przetluszczone. Masakra
  • Odpowiedz
Pełno razy było tłumaczone na tagu…
Turcja ogólnie się mocno opłaca w porównaniu do Polski zarówno finansowo jak i jakościowo raczej tez. Aczkolwiek nie jest tak idealnie jak zachwalają naganiacze z klinik. Możesz mieć super efekt, a może być sredni. Ogólnie bez finasterydu , albo innego eksperymentalnego blokera DHT przeszczep jest średnim pomysłem, acz są ludzie co nie biorą po i dość długo zachowują jako taką fryzurę po zabiegu.
  • Odpowiedz