Wpis z mikrobloga

Midwit - osoba charakteryzująca się IQ niewiele ponad przeciętną. Jest na tyle inteligentna, aby zauważyć, że umyka jej coś większego, ale nadal zbyt głupia aby zrozumieć co to jest. Z tego powodu jej istnienie i sposób zachowania determinuje strach przed tym, że ktoś zauważy i wytknie jej ograniczenia intelektualne.

Swoje braki rekompensuje sobie poprzez wywoływanie gównowojen w internecie szukając kogoś kogo może zdominować w dyskusji. Nie chodzi jej o to, żeby zrozumieć inne stanowisko. Chorobliwa chęć "zaorania" kogoś wynika z ciągłej potrzeby utwierdzania się w przekonaniu, że jest się kimś lepszym niż reszta społeczeństwa.

Z tego samego powodu progresywizm i lewica są dla nich bardzo atrakcyjnym miejscem. Negowanie, dekonstruowanie i komplikowanie nawet najbardziej podstawowych wartości daje im złudne wrażenie, że są w jakiejś elicie. Nieprzypadkowy jest też fakt, że buntują się głównie przeciw wartościom zastanym. Są one idealnym ucieleśnieniem wszystkiego tego, czego midwit najbardziej się boi - przeciętności i bycia na poziomie ogółu. Religia jest zawsze głupia i zła, posiadanie dzieci jest niemoralne a kapitalizm trzeba obalić. Tam nie ma miejsca na jakiekolwiek niuanse i spojrzenie na te kwestie z różnych perspektyw. Przecież ktoś mógłby odebrać to jako niepewność i wtedy wydałoby się, że midwit nie jest taki bystry za jakiego chciałby uchodzić.

Najgorsza dla midwitów jest ich tragiczna pozycja. Osoby o nieco niższym IQ zdolne przyjąć proste idee i wartości są w stanie wieść szczęśliwsze i bardziej znaczące życie, jeśli będą się nimi kierować. Midwit tego nie potrafi bo to oznaczałoby dla niego porażkę dlatego zawsze będzie walczył o lepszy świat twierdząc że wszystko trzeba zmienić i on jako przedstawiciel "inteligencji" wie jak to zrobić.

Tagi nieprzypadkowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #bekazpodludzi #heheszki
archubuntu - Midwit - osoba charakteryzująca się IQ niewiele ponad przeciętną. Jest n...

źródło: comment_16601588129HkvLSNBEPZ9f3RwIRyKq0.jpg

Pobierz
  • 21
Midwit - osoba charakteryzująca się IQ niewiele ponad przeciętną. Jest na tyle inteligentna, aby zauważyć, że umyka jej coś większego, ale nadal zbyt głupia aby zrozumieć co to jest. Z tego powodu jej istnienie i sposób zachowania determinuje strach przed tym, że ktoś zauważy i wytknie jej ograniczenia intelektualne.


@archubuntu: literalnie ja.
@archubuntu:

Swoje braki rekompensuje sobie poprzez wywoływanie gównowojen w internecie szukając kogoś kogo może zdominować w dyskusji. Nie chodzi jej o to, żeby zrozumieć inne stanowisko. Chorobliwa chęć "zaorania" kogoś wynika z ciągłej potrzeby utwierdzania się w przekonaniu, że jest się kimś lepszym niż reszta społeczeństwa.


#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #bekazpodludzi
KaMaTwo - @archubuntu:

 Swoje braki rekompensuje sobie poprzez wywoływanie gównowoj...

źródło: comment_1660180097BpnSqRgeSwLC5XvEQR9meR.jpg

Pobierz
Z tego samego powodu progresywizm i lewica są dla nich bardzo atrakcyjnym miejscem. Negowanie, dekonstruowanie i komplikowanie nawet najbardziej podstawowych wartości daje im złudne wrażenie, że są w jakiejś elicie. Nieprzypadkowy jest też fakt, że buntują się głównie przeciw wartościom zastanym. Są one idealnym ucieleśnieniem wszystkiego tego, czego midwit najbardziej się boi - przeciętności i bycia na poziomie ogółu. Religia jest zawsze głupia i zła, posiadanie dzieci jest niemoralne a kapitalizm trzeba
Sinity - >Z tego samego powodu progresywizm i lewica są dla nich bardzo atrakcyjnym m...

źródło: EAL3DfI

Pobierz
IQ wyższe od przeciętnego to jednak wciąż zaleta a nie jakaś wada


@Sinity: Nikt nie twierdzi inaczej. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że wpis dotyczy pewnej grupy, a nie wszystkich ludzi z ponadprzeciętnym IQ.

Jak teraz chcesz mnie midwitem nazwać to musisz sobie mema zedytować xDDD


@Sinity: Nie mam potrzeby nazywać Cię jakkolwiek, bo nie bardzo mnie interesuje, kim jesteś, ale skoro już plujesz się o wpis napisany 5
@Sinity: Nie mam potrzeby nazywać Cię jakkolwiek, bo nie bardzo mnie interesuje, kim jesteś, ale skoro już plujesz się o wpis napisany 5 miesięcy temu, to jak to mówią - "uderz w stół, a nożyce się odezwą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mam zwyczaj nekropostingu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt nie twierdzi inaczej. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to zauważyłbyś, że wpis dotyczy pewnej grupy,