Wpis z mikrobloga

Jakie platinum bardziej opłaca się kupić na #tinder : na miesiąc (140 zł) czy na pół roku (420 zł)?
Bo tak myślę: jeżeli znajdę pannę po miesiącu czy po dwóch a wykupie opcje na pół roku i będę kasować tindera to stracę sporo hajsu.
Z drugiej strony jeżeli nie znajdę panny przez pół roku to wydam dwa razy więcej kasy na platinum przez ten czas.
Miesiąc już to testowałem i wie, że różnica jest ogromna. Pary sypią się jak głupie. A, że jest ich dużo to i dużo panien pisze pierwsze - statystycznie.
Jaką opcje lepiej wybrać?

Pytanie jak wyżej.

  • Opcje miesięczną. - 140 zł 50.0% (27)
  • Opcje na 6 miesięcy - 420 zł 50.0% (27)

Oddanych głosów: 54

  • 29
Ja poznałem dziewczynę która teraz jest moja zona na findloveasia. Ale to zależy od preferencji i angielski w stopniu komunikatywnym potrzebny. Kiedyś ten serwis był darmowy, nie wiem jak teraz.
@awitampanstwa: z 8,90 zł na allegro lokalnie możesz kupić kod ważny przez 6 miesięcy. nie bądź frajerem, żeby płacić tym żydom kasę xD Tylko musisz to zrobić na nowym koncie, może być na tym samym numerze co używasz. jednak wcześniej skasuj aktualne konto.
@awitampanstwa: Z tych opcji co masz to polecałbym, wziąć 1 miesiąc, usunąć, poczekać 1-2 miesiące, znów 1 miesiąc itd. itd. Tak jak ktoś wyżej pisał, przy niskiej pozycji w algorytmie, bogatsze wersje mogą nie pomagać dużo, wiec reset się przyda