Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłam świadkiem zdarzenia gdzie dziewczyna prosiła o pomoc, bo patus ją dotykał i nikt nie zareagował. Wszyscy udają że nie słyszą, głowy w telefonach. Nie spodziewałam się takiej znieczulicy w zbiorkomie w centrum Warszawy :(
#gorzkiezale #warszawa #rozowepaski #patologia #pieklokobiet #metoo #molestowanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f2a853b1ac8312b91b8fab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@nuukqn: @JudeMason: @wacek_1984: @login_89: @Vayloren: #!$%@?, pierwszego słowa nie przeczytaliście? xD wpis pisze laska a nie facet. Co nie zmienia faktu że tak samo powinna zareagować i żadne "ale ja jestem kobietom" nie ma znaczenia bo pewnie 90% facetów ma takie same predyspozycje do walki z patusem jak ona. Chociaż nawet nie, bo mniejsza szansa że patus zaatakuje laskę, facet który zainterweniuje dostanie #!$%@? w sekundę xD
@AnonimoweMirkoWyznania: lata propagandy i chorego prawa gdzie zbój ma więcej prac od zwykłego kowalskiego... niestety - silne niezależne polki - też ta propaganda mocno weszła do głowy...
Każdy ma w dupie takie coś - zdrowie jest stracić łatwo co pokazał dobitnie przykład ostatni gdzie chłopak wstawił się za jakimiś losowymi dupami i nie żyje...

poza tym zęby nie rosną dwa razy (tak, nazwijcie mnie tchórzem, w dupie mam tą propagandę "zawstydzania",