Wpis z mikrobloga

Największym błędem jaki można popełnić będąc przegrywem to uwierzenie w jakieś dziwne mity i bajki typu Bóg / Karma / Sprawiedliwość / Uczciwą ciężką pracą ludzie się Bogacą inne cuda na kiju smoki niewidy

Życie nie jest nie było i nigdy nie będzie sprawiedliwe. Możesz być mega dobrym człowiekiem, udzielać się charytatywnie, pomagać innym i nigdy w życiu nie zaznać miłości/ szczęścia a karta nigdy się nie odwróci i zaczniesz zdychać na raka robiąc pod siebie. W moich największych załamaniach nerwowych mocno wierzyłem w Karmę modliłem się do Boga i jak było źle tak robiło się coraz gorzej, w pewnym momencie załamywałem się myśląc dlaczego Bóg mnie nienawidzi i w zrozumiałem że nie ma czegoś takiego a to ten sam wymysł jak Smoki.

W życiu by odnieść sukces liczą się tylko dwie rzeczy. Atrakcyjność i pieniądze i nic poza tym nie ma. Nie ma karmy nie Boga jest tylko uroda i pieniądze. Dalej te dwie rzeczy łączą się ze sobą, możesz ryzykować całe życie, pracować ciężko a i tak będziesz prawdopodobnie żył gorzej niż dziewczyna która urodziła się mega atrakcyjna przez co ma mnóstwo ludzi którzy jej ułożą życie. Kojarzysz te naprawdę piękne kobiety w gówno pracach? Widziałeś kiedyś mega piękną dziewczynę pracująca na produkcji? No nie bo zazwyczaj nie muszą nic zrobić by znaleźć dobrze płatną pracę w porównaniu do przeciętnego szara który musi zdobyć wykształcenie/ kompetencje i wiele innych.

W życiu nigdy nie przyjdzie ten moment odwrócenia Karmy. Los się nigdy od tak nie odwróci. Musisz zrozumieć że wszelkie zasady/karmy/wiara to tylko ograniczenia które podcinają ci skrzydła. Na świecie masz miliony ludzi którzy zarabiają na krzywdzie innych i wiesz co? Mają cudowne życie i masz miliony ludzi którzy są uczciwi a żyją w bagnie. Nie możesz się ograniczać. Chcesz ruchać? Chodź na dziwki, wykorzystuj samotne mamy bo łatwo o sex wmawiając jej że chcesz się z nią ustatkować. Zarabianie pieniędzy? Tu nie ma żadnych ograniczeń, możesz zarabiać na dzieciach i żyć zajebiście. Nigdy nie wróci żadna Karma bo to po prostu nie istnieje. Ciesz się życiem, korzystaj z okazji a nie nakładaj sobie zbędnych ograniczeń

#przegryw #depresja #zalesie #karma #religia #psychologia #pracbaza #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
@the_morningstar: To proste. Aby jednostki żyły dobrze setki muszą żyć kiepsko. Surowce są ograniczone. Jak inaczej miałeś zmusić miliony ludzi do ciężkiej pracy po to by garstka ludzi miała żyć dobrze? Wystarczy im wmówić że życie jest uczciwie i wszystko się odwróci w innym świecie
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: wiadomo że karma nie działa w taki bezpośredni sposób, ale będąc dobrym człowiekiem zwiększasz szanse na to, że spotka Cie coś dobrego. Ja bezinteresownie staram się innym pomagać i życie mi wynagrodziło tym, że mam świetnych ludzi wokół siebie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comamtuwpisac: nie ma Boga, nie ma sprawiedliwości. Nie ma znaczenia to jakim człowiekiem jesteś, możesz być najsympatyczniejszy i najuczynniejszy na świecie a życie i tak sprowadzi chorobę albo da w inny sposób po dupie. Możesz być kawałem #!$%@? a mieć wszystko, pieniądze, miłość itp itd. Życie to loteria
  • Odpowiedz