Wpis z mikrobloga

Największym błędem jaki można popełnić będąc przegrywem to uwierzenie w jakieś dziwne mity i bajki typu Bóg / Karma / Sprawiedliwość / Uczciwą ciężką pracą ludzie się Bogacą inne cuda na kiju smoki niewidy

Życie nie jest nie było i nigdy nie będzie sprawiedliwe. Możesz być mega dobrym człowiekiem, udzielać się charytatywnie, pomagać innym i nigdy w życiu nie zaznać miłości/ szczęścia a karta nigdy się nie odwróci i zaczniesz zdychać na raka robiąc pod siebie. W moich największych załamaniach nerwowych mocno wierzyłem w Karmę modliłem się do Boga i jak było źle tak robiło się coraz gorzej, w pewnym momencie załamywałem się myśląc dlaczego Bóg mnie nienawidzi i w zrozumiałem że nie ma czegoś takiego a to ten sam wymysł jak Smoki.

W życiu by odnieść sukces liczą się tylko dwie rzeczy. Atrakcyjność i pieniądze i nic poza tym nie ma. Nie ma karmy nie Boga jest tylko uroda i pieniądze. Dalej te dwie rzeczy łączą się ze sobą, możesz ryzykować całe życie, pracować ciężko a i tak będziesz prawdopodobnie żył gorzej niż dziewczyna która urodziła się mega atrakcyjna przez co ma mnóstwo ludzi którzy jej ułożą życie. Kojarzysz te naprawdę piękne kobiety w gówno pracach? Widziałeś kiedyś mega piękną dziewczynę pracująca na produkcji? No nie bo zazwyczaj nie muszą nic zrobić by znaleźć dobrze płatną pracę w porównaniu do przeciętnego szara który musi zdobyć wykształcenie/ kompetencje i wiele innych.

W życiu nigdy nie przyjdzie ten moment odwrócenia Karmy. Los się nigdy od tak nie odwróci. Musisz zrozumieć że wszelkie zasady/karmy/wiara to tylko ograniczenia które podcinają ci skrzydła. Na świecie masz miliony ludzi którzy zarabiają na krzywdzie innych i wiesz co? Mają cudowne życie i masz miliony ludzi którzy są uczciwi a żyją w bagnie. Nie możesz się ograniczać. Chcesz ruchać? Chodź na dziwki, wykorzystuj samotne mamy bo łatwo o sex wmawiając jej że chcesz się z nią ustatkować. Zarabianie pieniędzy? Tu nie ma żadnych ograniczeń, możesz zarabiać na dzieciach i żyć zajebiście. Nigdy nie wróci żadna Karma bo to po prostu nie istnieje. Ciesz się życiem, korzystaj z okazji a nie nakładaj sobie zbędnych ograniczeń

#przegryw #depresja #zalesie #karma #religia #psychologia #pracbaza #zwiazki
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@comamtuwpisac: nie ma Boga, nie ma sprawiedliwości. Nie ma znaczenia to jakim człowiekiem jesteś, możesz być najsympatyczniejszy i najuczynniejszy na świecie a życie i tak sprowadzi chorobę albo da w inny sposób po dupie. Możesz być kawałem #!$%@? a mieć wszystko, pieniądze, miłość itp itd. Życie to loteria