Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 48
670 717 + 62 = 670 779

Cel minimum w #kwadraty na ten rok osiągnięty. Mam maxa 20x20 :D

Dzisiejsza wycieczka, miała swoje nieprzyjemne momenty. Zielony szlak Szkarszewski nie wiedzie w pobliżu rzeki Wietcisy tak jak pokazują aplikacje jak np. mapy.cz. Pół godziny zmarnowałem na szukaniu jakiegoś przejazdu przez bagna a zyskałem tylko kolejne ukąszenia przez ślepaki :/

Pic rel mój główny cluster i cluster, który powiększam gdy goszczę u rodziców, Może uda się w tym roku dokonać połączenia.

Max square: 20x20 (+2)
Max cluster: 791 (+25)
Total tiles: 1883 (+35)

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto #mtb #kwadraty

Skrypt | Statystyki
z_dystansem - 670 717 + 62 = 670 779

Cel minimum w #kwadraty na ten rok osiągnięty. ...

źródło: comment_16601434428x74i30hQd6yvGSuPs2QuP.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@z_dystansem: @pzak Mam tam sporo pozaliczane, ale kojarzyłem okolice i nigdy dokładnie tamtędy nie jechałem, widać słusznie :) Niedaleko na zachód od tego miejsca, też nad Wietcisą, próbowałem przejechać wg mapy. Teoretycznie jest jakiś szlak, ale nawet nie da się dojść do rzeki (od północy) bo chaszcze i pola, a ten X bardziej na lewo, od południa - teren prywatny z zakazem wstępu.
ikov - @z_dystansem: @pzak Mam tam sporo pozaliczane, ale kojarzyłem okolice i nigdy ...

źródło: comment_1660206046xeoaRPhru0zDgxE3ektrFH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@z_dystansem: Dzięki. Tam gdzie napisałeś "Krzaki" to jeszcze w zeszłym roku przechodziłem (ale tylko do rzeki). Jakbyś podrzucił tracka z prawidłowym fragmentem zielonego w tym rejonie, to zmienię na OSM, żeby inni w przyszłości mieli łatwiej ;)
  • Odpowiedz
@z_dystansem: Ale z drugiej strony patrz. Jak układam sobie trasy pod kwadraty i kwadraciki, to w https://brouter.de/brouter-web dodaje sobie warstwę global heatmapy ze stravy (oddzielna heatmapa pod rower, oddzielna dla wszystkich aktywności). I wynika z niej, że w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy ktoś tam rowerem cisął i to nie raz (mówię o przebiegu szlaku według map, nie według oznaczeń w terenie):
pzak - @z_dystansem: Ale z drugiej strony patrz. Jak układam sobie trasy pod kwadraty...

źródło: comment_1660289826sM9NkpW9HDZlognKW2RAEh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz