Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od dawna chce emigrować do #holandia lub #anglia

W Polsce właśnie dostałem na stole ofertę 27000 brutto. Mega chce wyjechać za granice, ale wiem ze tam nie będę miał takich zarobków.

Wiem, że to głupie ale nie wiem co robić. Byłem bardzo nastawiony na wyjazd z kraju, a ciężko będzie mi podjąć decyzje o wyjeździe na gorsze pieniądze. Co robić? Proszę o poważne porady i odpowiedzi.

#programista15k #programista20k #programista25k #pracbaza #korposwiat

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f251ea1dcc79938223fb9b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@zarev: z ciekawości - czym się objawia ten ich "praktyczny brak" w Holandii? Bo z tego co wiem, to Netflix i Google tam są (jako engineering, nie wiem w jakiej liczebności), czyli imo topka FAANG-a
@krwawy_zbik:
1. Meta zaczela dopiero rekrutowac zdalnie, ale rekrutuje obecnie tylko MLE lub SWE staff >=
2. Amazon w AMS ma #!$%@? WLB i biuro w ktorym bedziesz pracowal nad wewnetrznym toolem ktorego nikt nie chce dotykac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Netflix i Google praktycznie nie rekrutuja na pozycje techniczne typowych SWE

Z topowych big techow ktore faktycznie maja pelnowymiarowe departamenty dla inzynierow jest tylko Databricks