Wpis z mikrobloga

@DreqX jak rejestrujesz na zadupiu i dodasz że mało jeździsz i że jest garażowany to wychodzą grosze.

Ja za 850 2.4 płacę 320 zł, ogarniałem przez mubi, u agenta wychodziło 50-100 zł więcej.
XDD to rozumiem, że u lokalnego agenta nie podaje żadnych danych, po prostu patrzy na moją twarz i wierzy w moją historię xD


@cherrz: Jest różnica między przetwarzaniem danych w celach wystawienia polisy a wyrażeniem zgody na przetwarzanie marketingowe i sprzedaż danych :)

a oni to jakoś weryfikują?


@jacuss: Jeśli w dowodzie będziesz mieć taki kod pocztowy to nic nie zrobią, jeśli w dowodzie będzie inny a na polisie wpiszesz
XDD to rozumiem, że u lokalnego agenta nie podaje żadnych danych, po prostu patrzy na moją twarz i wierzy w moją historię xD


@cherrz: Jest różnica między przetwarzaniem danych w celach wystawienia polisy a wyrażeniem zgody na przetwarzanie marketingowe i sprzedaż danych :)

a oni to jakoś weryfikują?

@jacuss: Jeśli w dowodzie będziesz mieć taki kod pocztowy to nic nie zrobią, jeśli w dowodzie będzie inny a na polisie wpiszesz
nigdzie nie wyrażałem zgody marketingowej :)


@cherrz: żeby odebrać te ,,bonusy" z mubi i innych musisz takowe wyrazić :) nawet w regulaminie masz zapis (a przynajmniej był jak kiedyś czytałem z ciekawości) że jak wycofasz zgodę na przetwarzanie danych to mogą zażądać zwrotu ,,bonusu".

Zresztą proponuję przeczytać też ogólny regulamin takich kalkulatorów, klikając oblicz składkę zanim jeszcze wpiszesz dane już wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych w kilku więcej celach niż tylko