Wpis z mikrobloga

Mam octavie IV i mam bardzo mieszane odczucia. Ogólnie jest ok, spory bagażnik, 1.5 tsi daje radę ale system multimedialny to dno. Po wielu aktualizacjach które trwały 2 lata w końcu jakiś działa. Najgorsze w samochodzie są kratki nawiewu z przodu i to ze wszystko konfiguruje się dotykowo. Osobiście uważam ze jest to bardzo niebezpieczne ze nie mogę sobie zmienić normalnie temperatury i muszę odrywać wzrok od drogi. Wracając do kratek to
@bidzej niby tak, nie wiem jak jest z nawiewem w golfie. Aaa i ważna sprawa. W skodzie #!$%@? wręcz mocowanie tylnej kanapy. Byłem z tym 6 razy w aso i nie miga sobie z tym poradzić. Kanapa na zakrętach wydaje metaliczny dźwięk, stukanie. Ja sobie mocowanie okleiłem taśmą i jest cisza.
@borejo: niech ona się przede wszystkim obydwoma przejedzie to zobaczy, w którym się lepiej czuje xD. Wiem, że to podobne auta ale na ogół widoczność (np słupki A, tylna szyba) czy możliwosc innego ustawienia fotela robi różnicę albo sam fotel może się drastycznie różnić w innych wersjach wyposażenia, co bardzo wpływa na dobre samopoczucie za kierownicą...