Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Niby #robpill to prawda ale teraz popatrzcie na taką sytuację.
Jest sobie inżynier i projektuje zawieszenie do aut za 5k brutto i siedzi w biurze klimatyzowanym i ma powodzenie u kobiet.
Jest mechanik który przykręca te zawiasy do aut i wymienia je i zarabia w szarej strefie 15k. I teraz pytanie się nasuwa. Lepiej być pierwszym czy drugim? opinia #rozowepaski jak najbardziej bedzie wazna. #blackpill #p0lka #hipergamia
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kaluka106: przecież już było tłumaczone, że mechanik ma zniszczone ręce i nawet jak ubierze biały kołnierzyk, to po dłoniach widać że to zwykły robak robol
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simple-Man: no zgadza się wszystko. Ale czy kobieta woli pięknego zadbanego golodupca czy bogatego robola? Jeżeli ma wybrać spośród tych dwóch. Nie bierzemy tutaj pod uwagę programisty 25k
  • Odpowiedz
Jest sobie inżynier i projektuje zawieszenie do aut za 5k brutto i siedzi w biurze klimatyzowanym i ma powodzenie u kobiet.

Jest mechanik który przykręca te zawiasy do aut i wymienia je i zarabia w szarej strefie 15k. I teraz pytanie się nasuwa. Lepiej być pierwszym czy drugim? opinia #rozowepaski jak najbardziej bedzie wazna. #blackpill #p0lka #hipergamia


@kaluka106: kompletnie abstrakcyjne założenia.

99% mechaników samochodowych to półgłówki, którzy głowę mają tylko do
  • Odpowiedz
widzę że na wykopie panuje przeświadczenie jak to robol nie zarabia w Polsce a prawda jest taka że zazwyczaj jest to minimalna + 500 zł pod stołem, darmowe nadgodziny i kop w dupę od brygadzisty


@kaluka106: poprawiłem
  • Odpowiedz
@sikalafou: o ile ogólnie robotnicy fizyczni to może często tak być jak mówisz, to jeśli chodzi akurat o mechaników to nie do końca - wielu oprócz roboty w warsztacie łapie od #!$%@? fuch na boku i z tego potrafi się zebrać takie 15k. Niedawno potrzebowałem zrobić coś w aucie, raczej drobna rzecz, ale sam mam dwie lewe ręce do mechaniki jakiejkolwiek, a akurat unieruchomiła mi ta usterka mój rydwan - przyjechał
  • Odpowiedz