Wpis z mikrobloga

@rybacze: español. Jakieś podstawy umiem ale szału nie ma. Też jakoś super się nie przykładam, to bardziej żeby mózg nie zaschnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@janomarjano Uczę się z Duolingo fińskiego niecały rok. To jest dobre do ogarnięcia słownictwa i jakichś podstaw z języka, natomiast jeśli już chcesz biegle mówić i rozumieć jakiś język to raczej lekcja z native speakerem.
  • Odpowiedz
@rybacze oczywiscie. ja sie ucze chinskiego i jest to najwygodniejsza jak na razie appka do nauki. oprocz tego vhodze na zajecia ale na duolingo ide szybciej i potem na zajeciach jest to wlasciwie powtorka
  • Odpowiedz
@21-59: ja to wiem. Po prostu prawie zawsze, gdy na Wykopie pojawia się temat Duolingo, to pojawiają się osoby mniej lub bardziej otwarcie negujące sens takiej zabawy z językiem. Duolingo nie jest idealne i raczej nie ma co udawać, że wyłącznie za pomocą zielonej sowy można ogarnąć język, ale ja generalnie jestem zadowolony z postępów, które udało mi się osiągnąć małym nakładem pracy, mimo że kurs, który wybrałem, jest raczej egzotyczny
BoJaProszePaniMamTuPrimasorta - @21-59: ja to wiem. Po prostu prawie zawsze, gdy na W...

źródło: comment_1660145025Vk2UJI8jskzgc2414LRtkl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz