Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntoApocalypse: cholera wie może będzie jak placebo ale pierwszy raz będę brał i może w przyszłości zacznę chodzić na legendarną terapię. Już na obecnym etapie po tygodniu czasu gdzie zmieniłem otocznie czuję się znaczenie lepiej.

@Temeraire: dziękuję ale boję się że nie będę już mógł nawet zwalić konia bo mi placebo tak spadnie. Ponoć przez pierwsze 6 dni mogę się też źle czuć ale przebrnę przez to. Zawsze to coś
@TomgTp: powodzenia żeby dobrze weszlo. U jednego 2-3 tygodnie u innego 2 miesiące, ale trzeba coś robić. Szansa jest lepsza niż tkwic bez zmian.
No terapia raczej się przyda bo leków nie będzie się brać wiecznie.
@TomgTp: Przygotuj sie na uboczne raczej dłużej niz tydzień, umnie duloksetyna i tak dwa-trzy tyfodnie ubiczne były. A co do libido, zadbaj o dobre nawilżenie xD umnie libido zostało a łatwiej było zdrapać skóre z naganiacza niż dojść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Temeraire: chodziło mi o libido* Tak jest smarowanie więc raczej tu nie będzie problemu. Najwyższej będę rzadziej walił to jak przyjdzie ochota ten raz na tydzień to i tak się uda. ( ͟ʖ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomgTp: od czerwca jestem na lekach + terapia i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że warto. Skutki uboczne miałam pierwsze dwa tygodnie. Dojść faktycznie trudniej, ale nie jest to niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Daleko jeszcze do normalnego życia, ale jest o wiele, wiele lepiej.