Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Można również słać emaile do GŁÓWNEGO LEKARZA WETERYNARII w mailto:wet@wetgiw.gov.pl


@chemical_floyd: nie ma to sensu. GLW nie ma nic do tego, nie jego działka. Właściwy kierunek to Rzecznik Opowiedzialności Zawodowej przy Wielkopolskiej Izbie Lekarsko-Weterynaryjnej (który w związku z zasiadaniem tego #!$%@? w izbie powinien się wyłączyć i przekazać temat do innego rzecznika z innej izby) ORAZ prokurator ORAZ Viva/inni bambiniści kręcący dym (oskarżyciel posiłkowy).

@deptacz_gnoju: Nic nie widzę, bo post nie jest widoczny dla osób spoza FB. Jedyne co mogę zobaczyć to jakieś wideo na którym ktoś grzebie w jakiś szafkach
https://www.facebook.com/100013805328212/videos/730198548061060/

BTW, znam Cię z widzenia od lat i ufam Twojej opinii, ale przed opublikowaniem komentarza nie dane mi było wyrobić sobie własnej, więc nie dziw się mojej nieufności.
Zasugerowałem pewne rozwiązanie, które być może jest pewną szansą na pomoc w takiej sytuacji.
@deptacz_gnoju: Czyli takie rzeczy serio się dzieją? Wiesz, obserwowałem parę operacji weterynaryjnych gdy pracowałem w ośrodku rehabilitacji ptaków chronionych, ale tam mieliśmy profesjonalną salę operacyjną, było co najmniej 2 lekarzy przy każdej operacji, pełna narkoza...
Serio, nie zdawałem sobie sprawy, że w dzisiejszych czasach ktokolwiek robi to w sposób nieprofesjonalny...