Wpis z mikrobloga

byłem dzisiaj w empiku kupić sobie jakąś mangę i wszystkie mangi były zapakowane w plastikowe opakowania, takie w jakie pakuje się gry w media markt xD Pomyślałem sobie, że może ludzie kradną xD Ale w sumie może kogoś zabolała dupa, że ktoś mógłby przeczytać mangę w empiku bez kupowania? A może za często się im uszkadzały te tomiki? Ciekawi mnie to, macie jakieś zdanie? xD
#animedyskusja #mangowpis
  • 10
@Flaari: Prawdopodobnie, żeby nie czytać na Janusza, chociaż nie powiem, że irytujące jest takie pakowanie - bo chciałbyś chociaż zerknąć czy Ci podpasuje, więc jeden mógłby być odpakowany.
Ogólnie tak powinno moim zdaniem być ze wszystkim, że chociaż jeden jest wolny, żeby spojrzeć, ocenić i ewentualnie kupić. Wiadomo, że wtedy trzeba pilnować, żeby ludzie nie stali nagle przez X minut w jednym miejscu, blokując przejście i czytając za darmo. Czasami też
@Flaari: ja sie brzydzem ksiazkami z ksiegarni lub sklepow jak empik, wszystkie popularne (bo przeciez niepopularnych/slabych nie maja) sa #!$%@?, pokrzywione, itd

Gdyby nie byly popsute to bym mogl brac ksiazki wydane chociazby pol roku temu ale nawet kilka miesiecy wystarczy aby nie nadawaly sie do zakupu
byłem dzisiaj w empiku kupić sobie jakąś mangę i wszystkie mangi były zapakowane w plastikowe opakowania, takie w jakie pakuje się gry w media markt xD Pomyślałem sobie, że może ludzie kradną xD Ale w sumie może kogoś zabolała dupa, że ktoś mógłby przeczytać mangę w empiku bez kupowania? A może za często się im uszkadzały te tomiki? Ciekawi mnie to, macie jakieś zdanie? xD


@Flaari: w zasadzie bym powiedzial tak.