Wpis z mikrobloga

Planuję jechać sobie autem na lotnisko do Goleniowa i je tam zostawić. Widzę, że lotnisko ma dwie strefy parkingowe, w której jedna jest wielodobowa. Orientuje się ktoś jak wygląda dostępność miejsc tam? Czy jest zwykle z------e, czy może nikt tam nie parkuje praktycznie?

Niestety lotnisko nie prowadzi rezerwacji miejsc, nie odbiera też telefonów, więc waham się, bo średnio mi się widzi jechanie w ciemno i może miejsce będzie i zaparkuje, a może nie i c--j wie xd

#szczecin #goleniow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dreamscape: strefa wielodobowa to tak na prawde dosc duze pole lesno-betonowe. Za kazdym razem jak tam parkowalem to miejsce bylo bez zadnego problemu. Jest duzo aut, ale mysle, ze bez problemu zaparkujesz
  • Odpowiedz
@dreamscape Ile razy nie zostawiałem tam samochodu, to nigdy nie brakowało miejsc. I zawsze po przylocie samolotu robi się tam korek do wyjazdu, więc wszyscy wysiadający spieszą się aby jak najszybciej dojść do parkingu i zmarnować jak najmniej czasu. :)
  • Odpowiedz
@tuomollo: Mogę, ale parking będzie mnie kosztował tyle samo co bus w dwie strony na dwie osoby. Dodatkowo samochód parkowałbym w tym czasie w strefie, więc po prostu nie dość, że w ostatecznym rachunku taniej, to większy komfort jechać autem.
  • Odpowiedz
@tuomollo: nie chce mi się tu Ci robić szczegółowych wyliczeń xd dla mnie cenowo wychodzi to podobnie i decyzję na temat środku lokomocji już podjąłem, nie wiem do czego dążysz.

Tak jak pisałem, wybierając bus i tak muszę zostawić gdzieś auto i byłaby to czerwona strefa w centrum.
  • Odpowiedz