Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy z #wroclaw pytanko do was. Chciałbym jutro dokonać zaręczyn w waszym mieście, chciałbym to zrobić w ładnym, ale w jak najbardziej ustronnym miejscu żeby uniknąć klaskania przechodniów. Moglibyście podrzucić jakieś lokalizację? Nigdy dotąd we Wrocławiu nie byłem.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedoszacowany będzie ciężko we Wroclawiu znaleźć takie miejsce ustronne bez ludzi i przede wszystkim by było ladne:D

Most tumski zwany mostem zakochanych? / Ostrów tumski
Ogród botaniczny?
Ogród japoński?
Może pod pergolą przy hali
  • Odpowiedz
@Niedoszacowany albo mam jeszcze lepszy pomysł, zabierz dziewczynę na kolację w ciemności :D
Tooootalnie nic nie widać, więc wejdziecie jako para wyjdziecie jako narzeczeni :) jedyny minus to, że nie zobaczysz jej reakcji ani nie będziesz wiedział czy ucieknie z pierścionkiem :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rastaffan: ogród Japoński wygląda ładnie, jest to duży teren więc nie powinno być tłoku. Na drugim miejscu stawiam mostek Pokutnic, ale tam mogę nie znaleźć odpowiedniej chwili. Jutro dam znać jak to zrobiłem xd
  • Odpowiedz
@Niedoszacowany: jak chcesz się trochę nachodzić, to Mostek Pergola w parku Szczytnickim koło Hali Stulecia.
Jak jest słonecznie - a ma być - to jest fajny klimat o tej porze roku.
  • Odpowiedz
Ogród papieskiego wydziału teologicznego, super miejscówka, praktycznie nie ma ludzi, świetne widoki na bulwary i na katedrę
  • Odpowiedz
Widzę że mocno zaplanowane, dzień wcześniej się chłopie zastanawiasz gdzie można się zaręczyć XD


@MZ23: a co to jakieś niewiadomo jakie wydarzenie? Kawałek metalu na palec i nie zmienia się nic. Baba jedynie na instagrama fotki wrzuci, żeby koleżanki zazdrościły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niedoszacowany: japoński to szajs. Jak ostatnio tam przechodziłem w weekend to ze 100 osób było w kolejce. Botaniczny jest super jak dziewczyna lubi rośliny. Jest to spory teren i można znaleźć ustronne miejsce. Miałem tam sesję ślubną.
  • Odpowiedz