Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy z #wroclaw pytanko do was. Chciałbym jutro dokonać zaręczyn w waszym mieście, chciałbym to zrobić w ładnym, ale w jak najbardziej ustronnym miejscu żeby uniknąć klaskania przechodniów. Moglibyście podrzucić jakieś lokalizację? Nigdy dotąd we Wrocławiu nie byłem.
  • 29
@Niedoszacowany będzie ciężko we Wroclawiu znaleźć takie miejsce ustronne bez ludzi i przede wszystkim by było ladne:D

Most tumski zwany mostem zakochanych? / Ostrów tumski
Ogród botaniczny?
Ogród japoński?
Może pod pergolą przy hali Stulecia?
Jak macie auto to polecam też arboretum w Wojsławicach :)
Ale ludzie raczej będą wszędzie. Powodzenia! Daj znać co wybrałeś :)
@Niedoszacowany albo mam jeszcze lepszy pomysł, zabierz dziewczynę na kolację w ciemności :D
Tooootalnie nic nie widać, więc wejdziecie jako para wyjdziecie jako narzeczeni :) jedyny minus to, że nie zobaczysz jej reakcji ani nie będziesz wiedział czy ucieknie z pierścionkiem :D
Widzę że mocno zaplanowane, dzień wcześniej się chłopie zastanawiasz gdzie można się zaręczyć XD


@MZ23: a co to jakieś niewiadomo jakie wydarzenie? Kawałek metalu na palec i nie zmienia się nic. Baba jedynie na instagrama fotki wrzuci, żeby koleżanki zazdrościły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niedoszacowany: japoński to szajs. Jak ostatnio tam przechodziłem w weekend to ze 100 osób było w kolejce. Botaniczny jest super jak dziewczyna lubi rośliny. Jest to spory teren i można znaleźć ustronne miejsce. Miałem tam sesję ślubną.