Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam jakieś problemy z krążeniem krwi. Nie wiem czy przeszedłem koronawirusa. Rok temu zaszczepiłem się johnsonem, a od jakiegoś 1,5 roku miewam chyba problemy z krążeniem. Jestem znużony i osłabiony, nogi mnie bolą (szczególnie po przebudzeniu) i nie mam energii na nic

#zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f20318a4dc98cbbd41f542
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
OP: @Catmmando: Czytaj ze zrozumieniem, a nie powielasz pod moim wpisem teorie spiskowe. Wyraźnie napisałem, że objawy zaczęły się pojawiać 1,5 roku temu, a zaszczepiłem się rok temu. Ułatwie ci matematyke, czyli przed zaszczepieniem się miałem od pół roku wyżej wspomiane objawy, bo 1,5 rok temu to pełne 12 miesięcy + 6 miesięcy czyli 1,5 rok temu to 18 pełnych miesięcy. Juz rozumiesz antyszczepie?
---

Ten komentarz został dodany przez
sweetboy: zbadaj cukier, nie tylko glikozę, ale też hemoglobinę glikowaną

ja miałem dokładnie takie objawy po covidzie, okazało się, że covid mi aktywował cukrzycę (typu II), oczywiście lekarka mówi, że to nie covid tylko zbieg okoliczności, ale wcześniej zawsze wyniki wszystkich badań miałem dobre

teraz mierzę sobie cukier, biorę leki, nie jem słodyczy i czuję się dużo lepiej
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
WujaszekFoliasz: Zakrzepica/zapalenie osierdzia itd to jedne z rzeczy o których foliarze ostrzegali "szczepiących się".

Nie będę pisał więcej bo już samo to,że podchodzę poważnie zamiast pisać że jesteś antyszczepionkowcem który baituje tutaj może być niezła gównoburza albo i gorzej OPie...

A ponieważ tej sytuacji chcę uniknąć nie będę pisał rzeczy których pisanie jest zabronione przez cenzorów którzy chcą by ludzie brali tą "szczepionkę"m i tylko napiszę tyle:

jeśli nie baitujesz to
WujaszekFoliasz: Popatrzyłem dokładniej i widzę:

Czytaj ze zrozumieniem, a nie powielasz pod moim wpisem teorie spiskowe. Wyraźnie napisałem, że objawy zaczęły się pojawiać 1,5 roku temu, a zaszczepiłem się rok temu


Czyli rzeczywiście bait. Nie,według "foliarzy" ta cała "szczepionka" może przyspieszyć rozwój naturalnych chorób i guzik mnie obchodzi co na ten temat sądzisz OPie. Jak uważasz to za "teorie spiskowe","szuryzm" to na cholerę wspominasz tą całą "szczepionkę" ? Robienie sobie baitu