Wpis z mikrobloga

Ze względu na to, że kupiłem niedawno #ps5, wśród plusujących ten wpis organizuję #rozdajo zdjęcia mojej rocznej konsoli #xbox Series S, która jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym. W zestawie oczywiście oryginalny pad, zasilacz i kabel HDMI. Losowanie odbędzie się w niedzielę 14 sierpnia przez #mirkorandom. Zielonki out. Powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
l.....l - Ze względu na to, że kupiłem niedawno #ps5, wśród plusujących ten wpis orga...

źródło: comment_1660026162HuQcepwbBlEoW6wNuZkzHz.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
Jeżeli wygram, to rozumiem, że poza zdjęciem konsoli otrzymam również oryginalny pad, zasilacz i kabel HDMI, które wg tego wpisu nie stanowią już elementu zdjęcia a są ich faktycznym, fizycznym bo w końcu oryginalne, to jak by inaczej, dodatkiem?

Jeżeli tak to calkiem spoko deal. Można prosić do paczkomatu? xD
  • Odpowiedz
@l_____l: ostatnio kupilem drugi raz XSS i oczywiscie ponownie 100% zadowolenia. Wiem, ze to rozdajo zdjecia, ktorego i tak nie wyslesz, ale no warto wspomniec, bo konsolka, jesli nie oczekujesz w kazdej grze 4K, jest warta uwagi.
  • Odpowiedz
@excelfinance: w sumie tak. Jak masz tryb 60 FPS to jest troche nizej niz FHD choc nie zawsze, ale ogolem to jest swietnie. Taka Valhalla wyglada pieknie nawet w trybie 60 FPS, ESO bardzo rzadko ma spadki rozdzialki ponizej FHD w trybie 60 FPS. Forza Horizon 5 w trybie 60 FPS tez swietnie sie prezentuje choc brakuje wygladzania krawedzi, ale idzie sie przyzwyczaic. Co ciekawe - gry na zewnetrznym HDD
  • Odpowiedz
Bo jest podejrzanie tania w sklepach, za tyle to nawet średniej grafiki nie kupi się


@excelfinance: Jest tania, ale za to na przykład nie pograsz po sieci bez wykupienia abonamentu premium. Robią tak już od wielu lat, konsola sprzedawana jest odrobinę poniżej kosztów, praktycznie dopłacają do każdej sztuki, ale odbijają sobie na abonamentach.
  • Odpowiedz