Wpis z mikrobloga

Wakacje w Chorwacji.
Zaczęło się od zatkanego lekko ucha, po 3 dniach nie przeszło. Teraz czuję do tego ból gardła, ucho o wiele bardziej zatkane i czuć w nim płyn. W Polsce u lekarza mogę być najszybciej za tydzień we wtorek mimo że wracam w sobotę. Co robić?
#zdrowie #sluch #wakacje #medycyna
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raszek12: Chorwacja jest chyba w UE, więc śmiało wbijaj do ich ichniejszego lekarza bo masz prawo do świadczeń medycznych. Zakładam, że jesteś uprawniony do świadczeń w kraju z kartonu (PL) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raszek12: Czekać i nie kombinować a jak wracasz w sobotę to przecież jest nocna/świąteczną opieka medyczna. Też mieli zrobić infolinie to byś dostał antybiotyk i krople do ucha.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wfyokyga: jakieś poważniejsze zapalenie ucha to jednak tydzień to trochę czasu minie, a chłop przecież ma prawo do leczenia w Chorwacji jako obywatel UE
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mexxl: No tak, rzeczywiście o tym nie pomyślałem. No jak tak kiedyś czekałem z zapaleniem ucha to mi się tak zatkało że nic nie słyszałem. Teraz mam gorszy słuch w tym uchu, także wiesz co masz robić @Raszek12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raszek12: warto, szczególnie jak promieniuje do gardła, aby później nie spędzić reszty urlopu na "zdychaniu" w łóżku.
  • Odpowiedz