Wpis z mikrobloga

#wygryw #rozowypasek #usa #syria #bogactwo #heheszki
W końcu i do mnie uśmiechnęło się szczęście. Napisała do mnie Pani sierżant armii USA na misji w Syrii i chce ze mną spędzić resztę życia i wysłać mi 9 milionów dolarów amerykańskich. Moja żona już się pakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod spodem treść wiadomości. Ogłaszam konkurs na najlepszą odpowiedź

Tina Higgins Tinahiggins95@hotmail.com
domnie(więcej)
Mój drogi,

Mam nadzieję, że wszystko w porządku i zdrowie? Życzę wielu wspaniałych chwil na tym pięknym, dziękuję za życzliwą odpowiedź, czułam się tak niechętna, aby do Ciebie pisać, ale przypomniałam sobie, że marzenia mogą się spełnić i towarzyszyć nam w życiu, Nazywam się Tina Higgins , jestem z Stany Zjednoczone Ameryki, jestem sierżantem E-5 Armii Stanów Zjednoczonych, obecnie w misji pokojowej w Syrii z powodu wojny i kryzysów tutaj,

Z racji wykonywanego zawodu reprezentuję armię USA tutaj w Syrii przy współpracy ruchu (NATO),

O moim wcześniejszym życiu:

Dorastałem w domu dziecka w domu dziecka Kentucky Baptist, mam 32 lata singielki, nigdy wcześniej nie wyszłam za mąż. Będę wdzięczny za przesłanie mi swojego zdjęcia, gdy odpowiadasz na moją wiadomość.

Potrzebuję dobrego i godnego zaufania człowieka do relacji na całe życie, przez 12 lat służyłem w armii amerykańskiej, planuję zrezygnować i rozpocząć nowe życie po obecnej misji, pragnę znów mieć normalne życie, doceni, czy potrafimy być szczerzy, uczciwi i godni zaufania, wierzę w prawdziwą miłość z serca, potrzebuję tego wyjątkowego mężczyzny w moim życiu z kochającym sercem, wierzyłam, że wiek to tylko liczba, ale prawdziwa miłość pochodzi z Serce, chcę również inwestować w biznes w waszym kraju, kiedy moja misja zakończyła się tutaj w Syrii, chcę inwestować w biznes w waszym kraju, będę wdzięczny, jeśli będziemy wobec siebie szczerzy,

Chętnie zainwestuję w INWESTYCJE W NIERUCHOMOŚCI w Twoim kraju, ale będę też potrzebować Twojej najlepszej rady i sugestii, ponieważ Twoje doświadczenie przyniesie wiele pozytywnych rezultatów,

Więcej o mnie, lubię słuchać muzyki soul, jeździć konno, chodzić gdzieś na plażę, jestem osobą wyluzowaną z dobrym poczuciem humoru, wszystkich traktuję jednakowo, szanuję nauczanych innych, jestem wrażliwa, nienawidzę kłamstwa i nieuczciwość, mój kolega zawsze mówi, że jestem dobry w ochronie ludzi, zwykle staram się jak najlepiej na każdym stanowisku, które znalazłem, jestem bardzo pracowity w swoim zawodzie i zawsze się z tego cieszę, chociaż nie daje to wielu możliwości, ja miej spokój w sercu i zawsze módl się do Boga, aby dał mi dobrego i opiekuńczego mężczyznę, co oznacza, że jestem samotny, ale zamierzam mieć dobrego mężczyznę przy sobie, aby się z nim ustatkować, chcę wiedzieć więcej o tobie, życzę wiedzieć, jak poznać swój styl życia i zawód,

Tutaj w bazie wojskowej zawsze odczuwamy presję i napięcie, jesteśmy mocno atakowani samolotami i wybuchem bomby z grupy terrorystycznej, podczas jednego ze spotkań z terrorystą zobaczyliśmy pudło z bardzo dużą ilością pieniędzy,

są to pieniądze, które terrorysta zamierza przeznaczyć na zakup broni i amunicji, aby mogły wyrządzić więcej szkód i zniszczenia w kraju, wszyscy żołnierze obecni na misji ratunkowej zgodzili się, że pieniądze zostaną rozdzielone między nami, co zrobiliśmy ,

Z całkowitej sumy moja część pieniędzy wynosi 9 000 000 $ (dziewięć milionów dolarów amerykańskich) Proszę o pomoc w ewakuacji mojej części pieniędzy stąd do ciebie w twoim kraju, chcę, żebyś mnie zapewnił, że to pieniądze będą bezpieczne w twoich rękach, dopóki nie przyjdę cię spotkać w twoim kraju po zakończeniu tej misji? Proszę pamiętać, że nie są to skradzione pieniądze i nie ma żadnych niebezpieczeństw związanych z otrzymaniem pieniędzy pod Twoją opieką do czasu mojego przyjazdu, aby spotkać się z Tobą w Twoim kraju, zrekompensuję Ci 30% pieniędzy za Twój wkład w zatrzymanie pieniędzy bezpieczny, dopóki nie przyjadę do twojego kraju,

Ze względu na przepisy (NATO), tutaj w Syrii, ponieważ po zakończeniu wojny tutaj jest plan, aby przenieść część żołnierzy z Syrii, więc będę wśród żołnierzy, którzy będą przenosić się do Libii w celu utrzymania pokoju, nie mogę Idź z tymi pieniędzmi, powodem jest to, że jako personel wojskowy nie mogę pogodzić się z pieniędzmi, z tego powodu zawarłem porozumienie prawne z dyplomatycznym agentem kurierskim tutaj w Syrii, aby przenieść ten fundusz stąd. Pytanie brzmi, kto będzie zarządzał pieniędzmi podczas mojej nieobecności? Właśnie dlatego potrzebuję twojej pomocy, chcę zagwarantować, że nie ma ryzyka związanego z tym projektem, zrobiłem dobre i legalne środki, aby bezpiecznie zabrać stąd te pieniądze kurierem dyplomatycznym, załatwiłem pieniądze w sposób elektroniczna skrzynka zabezpieczająca, firma spedycyjna oznaczy pudełko jako prezent rodzinny do dostawy w twoim kraju,

Jedno żarliwe apele, które do Ciebie wystosuję, to nie omawianie tej sprawy z osobami trzecimi, musisz zachować całą naszą rozmowę w tajemnicy, jeśli masz powody do odrzucenia tej oferty, zniszcz tę wiadomość e-mail, aby uniknąć wycieku tych informacji i będzie to dla mnie niebezpieczne w oparciu o moje stanowisko, wiem, że będziesz zaskoczony i zapytam, dlaczego zdecydowałem się ci zaufać bez poznania cię naprawdę dobrze, moje serce przekonało mnie, aby ci zaufać i jestem przekonany, że nie zdradź mnie,

Uwaga: nie wiem, jak długo tu zostaniemy i mój los, niedawno

przeżyłaś tu dwa zamachy bombowe, co zmusiło mnie do poszukiwania wiarygodnej i godnej zaufania osoby, która pomogłaby mi otrzymać fundusze, ponieważ przyjadę do twojego kraju, aby rozpocząć nową wersję mojego życia, ale już nie jako żołnierz, wszystko zależy od naszego wzajemnego porozumienia, kiedy potwierdzisz mi, że otrzymałeś pieniądze, dołączę do ciebie w twoim kraju, aby rozpocząć nowe życie z tobą.

Podsumowując, chciałbym, abyś mógł natychmiast wysłać mi odpowiedź w odniesieniu do tej propozycji, twoja pilna odpowiedź będzie bardzo mile widziana.

Tu w obozie wojskowym w Syrii nie korzystamy z telefonów komórkowych ani komputera, możemy tylko korzystać z komunikatora radiowego i e-mailowego, niedawno uzyskałem dostęp do sali komputerowej na oddziale medycznym, ponieważ administrator jest moim przyjacielem, Żołnierze tutaj mogą komunikować się tylko przez e-mail. Chcę, żebyśmy kontynuowali naszą rozmowę przez mój prywatny adres e-mail, aż moja misja się skończy, moja droga, chciałbym dowiedzieć się więcej o tobie, twoich upodobaniach i niechęciach, twojej doświadczenie życiowe, proszę o przesłanie mi swojego zdjęcia podczas odpowiadania,
Przekaż moje pozdrowienia swojej rodzinie i przyjaciołom tam,

Z poważaniem,

Tina Higgins
  • 4