Wpis z mikrobloga

Mirki, nie ogarniam :X

Potrzebuje pociągu z Katowic do Kołobrzegu, nigdy nie korzystałem z PKP i nie rozumiem dlaczego gdy wybiorę miasto z którego chcę jechać i docelowe a następnie przechodzę dalej to nie mam żadnych informacji?

Na tym etapie nie wiem z której stacji mam jechać i na której mam wysiąść, nie wiem jakie perony, no i mogę nie mieć miejsca siedzącego przez tyle godzin jazdy? :/

Zaczynam się martwić że nie dojadę :P

#pkp #pytanie #pytaniedoeksperta #pociagi
Lesrley - Mirki, nie ogarniam :X

Potrzebuje pociągu z Katowic do Kołobrzegu, nigdy...

źródło: comment_1659949196jnYLvRc49Z0snppXWw5ZcI.jpg

Pobierz
  • 74
@PilotBombowca: Właśnie na tej stronie wybieram tylko Katowice i Kołobrzeg nic więcej :x

A wiesz może jak wygląda sytuacja z bagażami? jest miejsce w pociągu by je odłożyć czy trzeba mieć przy sobie?
@m4rtinus: Czyli ogólnie wsiadam do pociągu i zajmuje miejsce jak jest wolne a jak nie to czekam aż się zwolni? nikt nie będzie ma "swoich" miejsc? i to działa tak jak w autobusie? xD
Jak kupisz bilet to będziesz miał na nim numer pociągu, na stacji będziesz szukał tego numeru na odjazdach, będziesz miał dana godzinę odjazdu
Masz tam miejsce na bagaże, więc na spokojnie wszystko
@Lesrley: Każdy ma swoje przydzielone miejsce w pociągu, ale już nie ma wolnych to musisz koczować w przejściu lub na chwilę usiąść na wolnym dopóki cię ktoś nie wywali bo siedzisz na jego miejscu xD