Wpis z mikrobloga

Daily Reminder 26/30
Mieszkanie bądź przeprowadzka do Warszawy nie opłaca Ci się jeżeli nie masz bogatych rodziców, możliwości otrzymania wysokiej pensji którą zapewni Ci tylko stolica, nie jesteś Oskarkiem Developerskim bądź nie studiujesz przyszłościowego kierunku na jednej z najlepszych uczelni.
#przegryw #warszawa #nieruchomosci #polska #studbaza
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GlenGlen12: @depralin: Jest trochę w tym prawdy, jechać do Wojewódzkiego żeby robić na kasie w spożywczaku to idiotyzm.
Ale też potrzeba trochę wiary w siebie, sam skończyłem gówno kierunek na Podlasiu, z uwagi na miejsce zamieszkania gdzie każdy marzył o 3,5k na rękę a jedyną w okolicy pracą były dwa łagropole, wyjechałem na zasadzie Yolo do miasta.
Wynająłem kawalerkę z pieniędzy które zarobiłem na wakacjach przy zbieraniu truskawek
  • Odpowiedz
@depralin: @GlenGlen12: @Emnesti: Znajomy normik od 8 lat siedzi w wojewódzkim i tyra w Januszexie na 2 zmiany. To samo mógłby mieć w powiatowym, a przez ten czas zaoszczędziłby na coś. Liczcie - przez 8 lat miesiąc w miesiąc 1 tys, a teraz nawet 1,4 tys plus inne opłaty. Jeszcze gdyby miał kobietę, to tak, ale nie ma.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: ile trzeba zarabiac zeby przezyc w wawce na normalnych warunkach bez #!$%@? suchego ryzu i kranowki? 23 lvl, pokoik sam bym bral jakis
no i praca w gastro na kuchni
jest szansa? czy its over
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Najlepiej całe życie sobie odmawiać tego co lepsze bo przecież nie jestem Oskarkiem, nie studiuje i nie zarabiam 15k. A jak sobie nie odmawiam to zaraz gadanie że chce się pokazać i "zastaw się a postaw się". Najlepiej prowadzić takie smutne jak #!$%@? życie gdzie liczy się każdy grosz a jak coś lepszego się zachce to olaboga, nie opłaca się!
  • Odpowiedz
@depralin: Nie daje sobie radę, tylko marnuje pieniądze. To samo mógłby mieć w powiatowym. Jeszcze, żeby miał rozrywkowe życie, to tak, ale nie ma. Kiedyś, owszem, miał. Teraz tylko struga wielkiego pana, jaki on mieszczuch, ledwo wiążący koniec z końcem.
  • Odpowiedz