Wpis z mikrobloga

#polska #pisukoryta #bekazpisu ##!$%@? #rzad #sasin #morawiecki #kaczynski #pieniadze #aferypis #takaprawda #takasytuacja #gospodarka #finanse #finanseirachunkowosc

Pal hajs edycja PiS (2015 – 2022+)
https://www.wykop.pl/wpis/66991639/palhajs-polska-pisukoryta-bekazpisu-#!$%@?-/

UPDATE:
Jak może pamiętacie (albo i nie) kilka dni temu wrzuciłem listę obejmującą wątpliwe i dyskusyjne wydatki poczynione przez PiS z państwowej kasy. Oczywiście, jak można się było spodziewać, pojawiły się kontrowersje dotyczące selekcji, sugestie, że nie wszystko zostało tam ujęte, zakradły się nieścisłości (tak to jest jak testuje się na produkcji). Ale nie było, aż tak źle, jak myślałem, że może być ¯\_(ツ)_/¯

Niemniej zachęcony odzewem i Waszą reakcją, postanowiłem poprawić wersję beta i przygotować pełnoprawną 1.0 ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oprócz standardowych działań mających na celu poprawę jakości i rzetelności treści, sugerując się licznymi głosami pomyślałem o wyjściu z tematem do szerszej publiczności np. za pośrednictwem socialmediów, dedykowanej strony www, infografik itp. - pomysłów jest sporo, ale tylko jedna para rąk do tego.

Gdyby ktoś z Was chciał wziąć w tym udział, dołożyć swoją cegiełkę, zasugerować nowe pozycje, albo źródła do weryfikacji, albo w jakiś sposób przysłużyć się projektowi zachęcam do zostawienia śladu w tym wpisie, albo kontaktu na priv.

@RuchaczSpychacz: łączymy siły?

pozdrawiam i życzę smacznej kawusi
rol-ex - #polska #pisukoryta #bekazpisu ##!$%@? #rzad #sasin #morawiecki #kaczynski #...

źródło: comment_1659938731TIb8eAPWDFuOyJXzcUoeSU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz